Teknik Direktör - Alpay Özalan

Başlatan Levent ÖCAL, 12 Haziran 2017, 16:46:25

« önceki - sonraki »

ngonge

Hayirli olsun Alpay in gitmesi. Hakan kutlu falan gelmesin de...

Bu ligi bilen biri lazim. Insallah sacma
populer birini getirmezler

oguz_5528

Kim gelirse gelsin bu adamdan daha iyidir resmî açıklama gelse güzel olur.

_samsunspor_

Genç hocalar pek verimli olamıyor açıkçası

Sadece Samsunspor

Yalniz Alpay hala gitmedi. Tesislerde antremanda ? Anlayamadim bisey. Yonetim hala kabul etmemis istifayi demekki aciklama gelmedi hala.

bayfa55

3 yıllık sözleşmesi var. Bildiğim kadarıyla tazminatı da var. Teşekkürler yönetim bizi şaşırtmadığınız için !!! >:(

_samsunspor_

Maalesef hoca antrenmanda,devam ediyor gibi

Sadece Samsunspor

Alpay a cek vermisler kabul etmemis nakit istemis. Ee yonetim bunu o  sozlesmeyi hazirlarken dusuncektin. Kendi kuyunuza kendiniz dusuyorsunuz. Bile bile getirdin bu adami simdi de gonder bakalim. Nasil oluyormus. Baskan para bulana kadar Alpay birakmayacak.

Ekrem

Öngörüsüne hayran olduklarım 3 yıllık sözleşme nedir. Tazminat miktarı ne kadar kimbilir...

55_OrHaN_55

27 Eylül 2017, 19:16:58 #113 Son düzenlenme: 28 Eylül 2017, 09:14:52 55_OrHaN_55
Yazıp yazıp siliyorum, duygularımı ifade etmeye kelime bulamıyorum, cümle kuramıyorum. Transfer edenler açıklasınlar, Alpay neden istenmediği halde, geçen senenin en iyi kadrosuna sahip Eskişehir'deki başarısızlığı da görülmüşken apar topar getirildi? Yazık değil mi yıllardır bu insanların yaşadığı üzüntüler, hayal kırıklıkları?

yirmiuc

Alpay kim ki tazminat istiyor?
Tazminat maddesini kim koyduysa o odesin parasini....

ngonge

Bundan bu kadar kolay kurtulmayı beklemek hataydı zaten. Çözülür yine de muhtemelen.

Shane_Falco

Bu adam istifa etmedi mi ? Istifa eden adama ne tazminati ?

Sadece Samsunspor

Ilk istifayi kendisi vermisti yonetim kabul etmedi. Simdi de buyuk ihtimal yonetim gondermek istiyor o da gitmiyor. Yonetim cek vermis nakit istemis deniyor.

eprianu

Fesih işlemi için 500 bin aldığı iddia ediliyor. İnşallah yalandır haber.

sadece55

ben 810 bin tl duydum tam olarak.Parayı da dün toplantı da Vali bulmuş.