Abdulkadir Özgen

Başlatan King1965, 04 Ocak 2013, 16:20:48

« önceki - sonraki »

germencisse

Tipik bir santrafor,her anlamıyla bu özelliği taşıyor,daha takımımıza yapacak çok şeyi var bu başlangıç henüz..

fanatik samsunsporlu

3 sarı kartı var.dikkatli olmalı.yokluğunu çok fazla hissediyoruz

samsunmania

26 Mart 2013, 23:57:59 #182 Son düzenlenme: 27 Mart 2013, 01:32:08 samsunmania
Çift sarıdan kırmızı yiyince aldığı iki sarı silinmiyor mu? Tff.org da 5 sarı gösteriyor.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1343812

SametYılmaz55

abi silinmiyor diye hatırlıyorum çift sarıdan atılınca.geçen senede Gekas'ın buna benzer durumu olmuştu herhalde yanlış hatırlamıyorsam.Eskişehir maçında çift sarıdan atıldı,Ankaragücü maçında kırmızı kart cezasını çekti sonra iki sarısı silinmemişti diye hatırlıyorum.başka oyuncumuzda olabilir ama benim aklımda kalan Gekastı

teksas3455

PFDK kararları açıklanmış;

"SAMSUNSPOR Kulübü sporcusu ABDÜLKADİR ÖZGEN'in, 24.03.2013 tarihinde oynanan KARŞIYAKA - SAMSUNSPOR PTT 1. Lig müsabakasında, slogan içeren tişört giymesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,"

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=17662

berusa55

28 Mart 2013, 18:48:33 #185 Son düzenlenme: 30 Mart 2013, 04:55:08 berusa55
Mesajın sonunu görene kadar yüreğim ağzıma geldi kardeşim; bir maç ceza aldı diye.  :D

samsunmania

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 27 Mart 2013, 23:33:29
abi silinmiyor diye hatırlıyorum çift sarıdan atılınca.geçen senede Gekas'ın buna benzer durumu olmuştu herhalde yanlış hatırlamıyorsam.Eskişehir maçında çift sarıdan atıldı,Ankaragücü maçında kırmızı kart cezasını çekti sonra iki sarısı silinmemişti diye hatırlıyorum.başka oyuncumuzda olabilir ama benim aklımda kalan Gekastı

Tff.org da yazıyorsa doğrudur kardeşim. Orada yanlış yazacağını zannetmiyorum.

Furkan

Hadi bugün Manisayıda boş geçme güldür yüzümüzü

GençKozluklu

özkan

bu maç senin maçın apo  ;)

teksas3455

Zaten haftalardır tek mücadele eden sensin. İnşallah bugüb formunda olursun
Yoksa işimiz yaş

maviay55

gene sende umutlar abdül. golü var bugünde  :kanka:

Sadece Samsunspor

qunqor55