Abdulkadir Özgen

Başlatan King1965, 04 Ocak 2013, 16:20:48

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

özlemişiz senin gibi birini

mehmet yılmaz

04 Şubat 2013, 01:27:30 #91 Son düzenlenme: 04 Şubat 2013, 19:25:08 samsuni
Alıntı yapılan: samsuni - 30 Ocak 2013, 00:01:56
Maç kondisyonu ile ilgili birkaç eksiği var. Ancak her hafta daha da iyi olacaktır. Bu hafta tezgahı açar bence ;)

Tezgahı açar dedik açtı :) Hayırlı işler Apo. ;)

orhan

Maşallah gerçekten çok iyi kuvvetli adam eksiltiyor vuruyor yıpratıyor her şey var.Allah nazardan saklasın.Uzun süredir böyle bir santroforumuz olmamıştı.

Burak

Sağ sol hiç farketmiyor iki ayağıyla da çok iyi vuruyor toplara uzun zamandır bu tarz bir forvet gelmemişti böyle devam

özkan

2nci golde resmen bağırdım duymuşda olabilir  :deli: aşırt aşırt diye nitekim öylede oldu  :)

cgr

Alıntı yapılan: özkan - 04 Şubat 2013, 15:52:53
2nci golde resmen bağırdım duymuşda olabilir  :deli: aşırt aşırt diye nitekim öylede oldu  :)

Bende diyorum ki Abdülkadir nası attı o golü... Meğer aklına giren varmış. Asistten dolayı tebrikler özkan kardeşim :)

cembaba

Abdülkadir Özgen: Seriyi Sürdürmeliyiz

Samsunspor'un devre arası transfer ettiği Abdulkadir Özgen, "Eğer bu performansımızın biraz daha üzerine çıkar ve galibiyet serimizi sürdürebilirsek, play off'a kalabiliriz. Play off'a kalırsak da Süper Lig garanti, diyebilirim" dedi.

06.02.2013 / 16:12:17
Bu haber 60 defa okundu

PTT 1'inci Lig ekiplerinden Samsunspor'un devre arasında Sivasspor'dan kiralayarak kadrosuna kattığı Abdulkadir Özgen, açıklamalarda bulundu. Samsunspor'a gelmeden önce Göztepe ile anlaşmak üzere olduğunu ifade eden Abdulkadir, "PTT 1'inci Lig'in neredeyse yarısından teklif aldım. Süper Lig'de de birkaç takımla görüşüldü. Ama en sonunda şartlar Samsunspor'a gelmemi sağladı. İyi ki de burası olmuş. Samsunspor'da olmaktan mutluyum" dedi.

Samsunspor'un geçmişini ve büyüklüğünü bildiğini söyleyen golcü futbolcu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ligin ilk yarısı Samsunspor için çok iyi geçmemiş gibi görünüyordu. 13 beraberlik aslında kötü değil. Buraya gelirken atacağım gollerle etkili olacağımı düşünüyordum. Bunu da başarıp bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim."
Gol sayısı olarak kendisine bir hedef belirlemediğini belirten Abdulkadir, "Her zaman söylediğim gibi, ben gol atmayayım ama 3 puanı biz alalım. Önemli olan takımımızın galip gelmesi. Elbette ki forvetin kalitesi golle ölçülür. Ben ne kadar gol atarsam bu hem benim hem de takımım için iyi olur" diye konuştu. Abdulkadir, daha sonra şöyle devam etti:

"Ben buraya gelirken Samsunspor hakkında çok duyumlar aldım. Öncelikle şunu söylemek isterim ki çok çılgın bir taraftar grubu var. PTT 1'inci Lig'de 17 bin kişiye oynandığını ilk defa görüyorum. Samsunspor, şu anki yerini hak etmiyor. Bizim yerimiz burası değil. Üst üst 2 galibiyet aldık. Arkadaşlarla aramızda konuşurken 3 haftada 7 ya da 9 puan almayı hedefliyorduk. Bunu başardık. Şimdi önümüzde Boluspor maçı var. Onu da iyi şekilde geçersek adım adım, hafta hafta hedefe doğru ilerleyebiliriz. Her futbolcu gibi benim de hedefim en üst ligde oynamak. Ben sezon sonuna kadar kiralık olarak Samsunspor'a geldim.

Eğer kulüpler anlaşır, gerekli şartlar da oluşursa Samsunspor'da kalmayı isterim. Ben burada gerçekten çok mutluyum. Eğer bu performansımızın biraz daha üzerine çıkar ve galibiyet serimizi sürdürebilirsek play off'a kalabiliriz. Gerçekten çok kaliteli bir oyuncu kadromuz var. Orta saha, savunma ve kale gerçekten çok sağlam. Bu kadro hedefe ulaşabilir."

http://www.samsunspor.biz/haber-Abd252_lkadir_214_zgen_Seriyi_S252_rd252_rmeliyiz-9859-

allum

şu taraftarın önünde oynayamayan adam bence daha futbol oynamasn.. Tebrikler abdülkadir seni sevdik ama yaptıklarının daha fazlsına ihtiyacımız var

mehmet yılmaz

Bolu deplasmanında takımın en iyi ismiydi bence. Golünü attı, bir de direkten dönen serbest vuruşu girseydi, ah ahhh... :(

##kdc##

Maçın özetlerinde Abdulkadir'in serbest vuruşuna yer vermeyen TRT'nin yayıncı anlayışına tüküreyim.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 11 Şubat 2013, 16:45:41
Maçın özetlerinde Abdulkadir'in serbest vuruşuna yer vermeyen TRT'nin yayıncı anlayışına tüküreyim.
:kafa: :x((

teksas3455

Bolu maçı oynanırken söyledim yine söylüyorum bu adama top atsınlar orta kessinler
yeter. oyun kurma pres hepsi hikaye. Adamda yetenek var top geldi mi atıyor.
Frikik de gireydi hakkaten süper olacaktı da olmadı.

ahmetsefa55

maşallah takımın 2 gömlek üstünde bir topçu.
inşallah performansını artırarak devam eder.

Ahmeti

Alıştı artık Rize'yide boş geçmeyecektir

55(tuncay)55

vurdugun gol olsun abgollllll  :gooolll