M. Teoman Taş Samsunspor Parkı ve M.Teoman Taş Samsunlular Derneği

Başlatan körfez55, 25 Ocak 2008, 11:41:29

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

Erciyessporlulara teşekkürler arkadaşlar körfez55 güzel üşünmüz bir saglam organize yapip ciftlikten kol kola yürümeliyiz

onurbas

beyler herkez guzel diyoda o zaman soyle bişe yapılmalı bunu herkez yapmalı BİZLER HERZAMAN KORFEZ KARDESİMİN BİLDİGİ GİBİ TİÇARETTE TOPLANIYORUZ ŞİRİNLER VE MEKANSIZLARDA ORAYA GELİP HEP BERABER DERNEGİMİZE SONRADA MACA DOGRU TEZAVRATLARLA GİDELİM HEP BERABER KOL KOLA MAC GUNU TICARETIN ONUNDE TOPLANALIM EN MANTIKLISI BU MEKANSIZLARDA GELMELİ STADDA BİRLESMEYELIM TICARET LISESİNİN ONUNDEN HEP BERABER GİDELİM söğütlübahceliçılgınlar SAYGILARIMLA

beşnumara

zaten kocaeli maçında herkesin bi yerde buluşup farklı renkler ve biz samsunsorlular stada beraber gitmemiz lazım en azından kocaeli maçında teoman abi için yapılmalı herkes hesaplaşmasını bi kenara koysun bu sölediklerimden de kimse bir şey çıkarmasın kasıt yoktur...!

ozkan17

bu maca 50 cıvarı dıger takım taraftarları gelıyoken hesaplasmalar falan sonrakı iş..bu mac teoman abı ıcın..

gyuksel55

Alıntı yapılan: körfez55 - 25 Ocak 2008, 11:41:29
http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=38737

Samsunspor.biz adına bağış hesabı

Mehmet YILMAZ
Akbank Çiftlik Cd. Şubesi - 0092171 Nolu hesaba ( Şube Kodu 233 )
Fidan alımı için bağışta bulunabilirsiniz. ( Kullanıcı nickinizi belirtirseniz çok daha iyi olacaktır. Ayrıca her akşam düzenli olarak toplanan para ile ilgili bilgi verilecektir. )

BENDE BAĞIŞDA BULUNMAK İSTİYORUM FAKAT MAAŞLAR AYIN 15 NDEN SONRA YATIYOR TARİH UZATILABİLİR Mİ ?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: gyuksel55 - 30 Ocak 2008, 13:26:06

BENDE BAĞIŞDA BULUNMAK İSTİYORUM FAKAT MAAŞLAR AYIN 15 NDEN SONRA YATIYOR TARİH UZATILABİLİR Mİ ?

Dostum, ayın 15'i cumaya geliyor. Uzatırsak hafta sonu işlem yapılamadığı için 1'ini beklememiz  gerekecek. Bu nedenle senin canın sağolsun. Düşünmen yeter...

mehmet yılmaz

M.Teoman Taş Samsunspor Parkında son aşamaya geldik
Atakum Belediyesi konu ile fazlasıyla alakadar oldu, park yerimiz belli. Milli Piyango Anadolu Lisesinin hemen alt tarafında... Oyun grubunu biz üstlendki ve kırmızı-beyaz renklerden oluşan güzel bir oyun grubu seçtik.

Muhtemelen bir-iki hafta içinde açılışı yapılır.

Bu arada Teoman Taş Samsunspor Parkına ciddi anlamda katkı sağladıkları için başta Sn. İsmail Uyanık olmak üzere, Sn. M.Tunç Güvenoğlu'na, Samsun Barosuna, Polfisan Firmasına ( Sn. Mehmet Karamangil'e ), tribündergi ve samsunspor.biz üyelerine şimdiden teşekkür ederim.

Gelişmeleri paylaşacağız elbette...

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Mayıs 2008, 22:51:33
M.Teoman Taş Samsunspor Parkında son aşamaya geldik
Atakum Belediyesi konu ile fazlasıyla alakadar oldu, park yerimiz belli. Milli Piyango Anadolu Lisesinin hemen alt tarafında... Oyun grubunu biz üstlendki ve kırmızı-beyaz renklerden oluşan güzel bir oyun grubu seçtik.

Muhtemelen bir-iki hafta içinde açılışı yapılır.

Bu arada Teoman Taş Samsunspor Parkına ciddi anlamda katkı sağladıkları için başta Sn. İsmail Uyanık olmak üzere, Sn. M.Tunç Güvenoğlu'na, Samsun Barosuna, Polfisan Firmasına ( Sn. Mehmet Karamangil'e ), tribündergi ve samsunspor.biz üyelerine şimdiden teşekkür ederim.

Gelişmeleri paylaşacağız elbette...

eğer foto falan varsa buraua koyarsanız seviniriz.

esra_52

tesadüf okudum haberi çok üzüldüm. allahım mekanını cennet etsin teoman seni  hiç tanımıyrm  ama yorumlar we yaşnın çok genç olması beni çok duygulandırdı.tarif edemediğim duygular içerisindeyim şuan.sen melekmişsin teooooo  :'( :'( :'( :'(.ailene  we seni sewenlere sabırlar diliyorum bu haberi ordududakilerede okutacağım seni bizlerde unutmayacağız TEOMAN....

mehmet yılmaz

Park için belediye çalışmaları devam ediyor. Oyun grubumuz hazır; bekliyoruz. Kuvvetle muhtemel 7 Haziran Cumartesi günü açılış olacak...

Atakum'da Mimar Sinan Camii'nin karşısında, Milli Piyango Anadolu Lisesinin hemen altında bulunuyor.

Gelişmeleri bildireceğiz.

celebi

beşnumara

resimler için teşekkür ederim.ayrıca emeği geçen herkese de sonsuz teşekkürler.teoman abi her  şeyin en iyisini hakeden bir insan.

körfez55

açılışta orda olacağım inşallah...emeği gecen bütün abilerimizden ALLAH razı olsun..

eLLis

Parkta oynayan çocuklar inşallah Teoman abi gibi büyük Samsunsporlu olur.

mehmet yılmaz

Atakum Belediyesi açılışta eksik bir şey olmasını istemiyor. Bu nedenle tam anlamıyla hazırlık yapmak için 21 Haziran tarihini rica ettiler; Taş ailesinin de talebi doğrultusunda parkın açılış günü olarak 21 Haziran Cumartesi belirlenmiştir.