TFF 2. LİG 2019/2020 8. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 4 - 0 Kırklarelispor

Başlatan 5trawberry, 10 Ekim 2019, 12:51:48

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Eger yalcin icim ofsayt dusunuyorsan degil onundeki oyuncu vursa ofsaytti. Guidoyu bilemiyorim net bi aci yok. Gokhan Alsanda cok etkisiz cok geride kaliyor. Ben kubilay yerine gokhan alsani beyin olarak bekliyordum resmen bu isi oguz yapiyor. Hayirlisi iyi kotu 3 puan 3puandir. Golleri atmasak gercekten kitlenirdik.

binikalamadım

55_OrHaN_55

İlk yarıya nazaran ikinci yarıda nasıl oynuyoruz, düzelme var mı?

binikalamadım

ngonge

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 13 Ekim 2019, 18:28:57İlk yarıya nazaran ikinci yarıda nasıl oynuyoruz, düzelme var mı?

2.yarı baya düzeldi takım. Rakip çok boşluk verdi ama takımın genel özgüveni çok arttı, pas yüzdesi ve mücadele arttı, bol pozisyon bulundu.

Aslında sorun şu ki, takım bu kadar çabuk demorilize olmamalı, bu maça düzgün çıkabilmeliydi.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: ngonge - 13 Ekim 2019, 18:46:582.yarı baya düzeldi takım. Rakip çok boşluk verdi ama takımın genel özgüveni çok arttı, pas yüzdesi ve mücadele arttı, bol pozisyon bulundu.

Aslında sorun şu ki, takım bu kadar çabuk demorilize olmamalı, bu maça düzgün çıkabilmeliydi.

Umduğum gibi olmuş, bir şeylerin düzelmesine sevindim. Umarım şu kötü elektriğimizden kurtulup bir Keçiörengücü, bir Manisa BB. gibi özgüveni ve morali yüksek, önüne geleni gole boğan gerçek bir takım haline geliriz. İlginize de ayrıca teşekkür ederim :)

binikalamadım

55.hakan

Bu maç ölçü değil ama herkes koştu mücadele etti. Ayrıca sahada bencillik de yoktu. Hoca aslında koşmayan mücadele etmeyen adama takımda yer yok dedi Bahattin ve Kubilay ı kadro dışı bırakarak.

ercan0655

Skora bakarsak takimdaki problemi bu hafta kadroya alınmayan oyuncular mi oluşturuyor. Yoksa başka bir problem mi var ?

cembaba

Bahattin ve İlyas'ın Amed maçında soyunma odasında kavga ettiği bu yüzden hocanın bu maçlık ikisine de ceza verdiği söyleniyor.

davidsavage

Anonscu değişmiş galiba,gecenki olaydan sonra isabet olmuş.

evolution55

An itibari ile ligin en az gol yiyen takımıyız. Kale ve savunma oturmuş görünüyor en azından

eprianu

Alıntı yapılan: cembaba - 13 Ekim 2019, 19:25:38Bahattin ve İlyas'ın Amed maçında soyunma odasında kavga ettiği bu yüzden hocanın bu maçlık ikisine de ceza verdiği söyleniyor.

İkisini de aramadık bu akşam. Rakibin zayıf olması da etkendi belki de bilemiyorum. Ne olursa olsun biz Atatürklü formayı giyen nice isimler gördük. Bahattin kimmiş, Kubilay kimmiş...

Hiç kimse kendisini bu camiadan, Atatürklü armadan üstün göremez. Oynarsa oynar, oynamazsa çeker gider.

ata55

Güzel skor. İlk gole kadar çok kötüydük. İyi orta işi çözdü. Rakip çok yeteneksiz bir takımdı.
ikinci yarı enes islam, ferhat ve atabey çok iyi oynadılar. oğuz da basit ve etkili oynadı.
yine de bu, takıma olan küskünlüğümüzü gidermez. daha fazla iş yapmaları lazım.

Raqua55

Manisanin anormal gidisati disinda hersey normal. Ama adamlar anormal bir sekilde ilerliyor. Ama biz 6-7 maclik seri yapalim manisayi altimiza aliriz. Onlarda puan kaybedicek