25 - Kemal Bayraktar

Başlatan cembaba, 27 Ocak 2013, 02:14:50

« önceki - sonraki »

deado

ayaklarına hakim iyi bir orta saha oyuncusuna çok ihtiyacımız var. umarım bozmadan çalışarak iyi yerlere gelir altyapımızdan çıkan bir oyuncumuz olarak gururla bahsederiz

seskat

helal olsun kemal, hep böyle devam. >l< sen yeter ki sağlam sağlam oyna. bu taraftar her zaman arkandadır !

cembaba

15 yaşında, PTT 1. Lig'de forma giyiyor

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un alt yapıdan yetiştirdiği 1998 doğumlu Kemal Bayraktar, Konyaspor maçının 75. dakikasında oyuna dahil oldu. Böylelikle PTT 1. Lig'de forma giyen en genç oyuncu ünvanını ele geçirdi.

Samsunspor'un alt yapısı çalışmaya devam ediyor. Sezon başında elinde sadece 2 profesyonel futbolcusu bulunan Samsunspor, alt yapısına güveniyor. 2012 - 2013 sezonunda alt yapıdan çıkararak profesyonel sözleşme imzalattığı oyunculara forma şansı da veren kırmızı - beyazlı ekip, yaş ortalamasıyla dikkat çekiyor.

Samsunspor'un kadrosuna dahil edilen genç oyunculardan Canberk Aydın ve Ercan Yazıcı 11'in değişmez isimlerinden oldu. Bu isimlerin yanında Doğan Erdoğan ve Erdi Dikmen kendi yaş kategorilerinde milli takımlara gidiyor. Samsunspor'da da oyunun ilerleyen bölümlerinde forma şansı buluyorlar.

Pazar günü oynanan Konyaspor karşılaşmasında da sonradan oyuna girerek, dikkatleri üzerine çeken 15 yaşındaki genç oyuncu Kemal Bayraktar, performansıyla büyük beğeni topladı. Samsun Gazi Lisesi'nde 10. sınıf okuyan Kemal Bayraktar, hafta içi de okul takımının maçlarına çıkıyor.

Alt yapıdan sorumlu yönetici Mehmet Bank Samsunspor alt yapısının çok iyi yolda  olduğunu belirterek,"Bu sezon Canberk, Doğan, Ercan, Kemal Bayraktar, Mehmet Yılmaz, Enes  Köktaş, Erdi Dikman, Eren Yılmaz, Furkan Köse, Burhan Arman ve Serhat Keskinsoy  gibi  oyuncularımız A takımda zaman zaman oynuyor ve idmanlara çıkıyor. Sistemli çalışmamız sayesinde bu oyuncularımıza yenileri de eklenecektir. Doğan Erdoğan şu anda Portekiz'de milli takımda. Ercan Yazıcı ve sakatlığı nedeniyle tedavi gören Canberk Aydın takımımızın değişmez oyuncusu. Son olarak buna Kemal Bayraktar'da eklendi. 15 yaşındaki bir oyuncuya güvenerek sahaya süren Teknik Direktörümüz Besim Durmuşu bu cesaretinden dolayı kutluyorum." dedi. 

http://www.tribundergi.com/haber/15-yasinda-ptt-1-lig-de-forma-giyiyor

Shane_Falco

04 Mart 2013, 16:38:53 #18 Son düzenlenme: 04 Mart 2013, 16:44:39 Shane_Falco
Daha önceki yazışmalarda da belirtilmiş.Bu çocuk daha 15 yaşında ve akbaba bir menejer atlamış üstüne.Şunu merak ediyorum.Sözleşmesi 2015'de bitiyor.Yöneticilerimiz gitse şimdi bu çocuğun sözleşmesini atıyorum 2018'e kadar uzatalım deseler ilk önce gidip şu dallama Hakan İşler ile mi anlaşmaları gerek ?

Sol Açık

Sadece şut atması yada denemesi değil, top ayağına geldiğinde dikine top sürmesi, adam geçmesi, sırtını rakibe yaslayıp pas istemesi vs... Yani sorumluluk almaktan çekinmedi.

Yetenekli ve şaşırtıcı bir özgüvene sahip. Hızla gelişebilir, bundan sonra herşey kendi çabasına bağlı.  >l<

Gorkem

altyapımızdan oyuncularımızın oynaması çok güzel,devamı gelir İnşallah

samuray

gençlerimizin bu kadar öne çıkması süper ama besim hoca yanlış zamanda yanlış yerde çok krıtik bi maç ta aldı oyuna örneğin rize maçındal alsaydı ya takım rizeyi sürklase etmiş trübünler çoşmuş onun neticesinde belkide o özgüvenle ilkonbirde başlatırdın hoca diyorum altyapımız iyi inşallah bu gençlerimizi geçmiş dönemlede oldğu gibi başka takımlara kaptırmaz yönetim gerçi emin başkan v e bu yönetim onların güvencesi vermezler kimseye (bu konuda başkanın beyanı da var zaten)

yirmiuc

Son macta cok guzel oynadi. Az sure almasina ragmen belki de takimda en iyi oynayan oyuncuydu.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Levent ÖCAL

Oyuna girdiğinde açıkcası maçın da gerginliğiyle demekki Besim hocaya çok sinirlendim. Ama sakin kafayla bakınca mantıklı bir iş yaptı Besim hoca.

yirmiuc

bize tam da boyle bir oyuncu lazim iste.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

lato

Taraftar önce yönetime sonra sahaya girdi >l<

cembaba

ibrakadabra55

Bazen top felan kaybetti ama geri kazandı kontrataklarda 2-3 topa kayıp taça gönderdi son pozisyonda Musa Sinan'a süper bir pas attı benim için geçer not aldı üstüne koyarak giderse gelecekte ortasahamız çok çok iyi olucak (Doğan ve Kemal)

Çılgınlar1984

İnanıyoruz Sana Utnadırma Bizleri Tribünden Doğan Bir Yıldız Olucak İnş

seyf55

en azından Samsunsporlu kemal o duygu yeter oynaması için daha özverili oynar sanırım görev aldığın da