2012-2013 sezonu ara transfer dedikoduları

Başlatan 55.hakan, 24 Aralık 2012, 00:11:18

« önceki - sonraki »

twitter

takip edemedim bayadır. çıkış yakalarız umarım şu transferler ile.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 28 Aralık 2012, 16:52:54
Hakan Bayraktarla anlaşıldı mı? Ne kadar doğru? Bir açıklama gelmedi kulüpten.

Hakan Bayraktar ile görüşüyoruz. Olma ihtimali yüksek ama henüz haberdeki Samsun'a gelmiş ya da kampa katılacağını açıklamış değiliz.

55.hakan

İrfan Başaran Adana Demirspor'dan ayrılmış orta saha ve ofans arasında topu ayağında tutup,saklayan yönlendiren beğendiğim bir adam işimize yarayabilir. Orduspor'da oynarken de iyi işler yapmıştı.Muhtemelen erken davranıp kapan olacaktır.

hakan55

Eğer irfan başaran olursa gerçekten çok beğendiğim bir isim kendisi.Gelmesini isterim

seyf55

hakan bayraktar inşallah olmuştur ben bizdeki zihniyeti anlamıyorum bize katkı sağlamış futbolcuları yolluyoruz, yerine aldığımız adamlar onların yarısı kadar dahil oynamıyor, agbetu dilaver, ufuk, hakan bayraktar zenke, bunlardan faydalanılabilirdi gel görki şimdi mumla arıyoruz onları,her zaman olduğu gibi düşüşe geçtiğimizde gönder diklerimizi arıyoruz 

ugrass

@dvrmctn: Samsunspor'da transfer listesinde Muhammed Özdin, Murat Akın, Hakan Özmert, Abdülkadir Özgen, Hakan Bayraktar gibi isimler var.

Sadece Samsunspor

Adem sarı ve nsumbu ile yollar ayrılmış dogrumu

feticalik

Allah razı olsun yonetimimizden yine de transfer yapmaya çalışıyorlar. Teşekkür ederiz..
Bişey sorcam akaki khubitia mydi neydi iyi defans yapıyordu yanlış mi hatırlıyorum.  Hem gencti de.

Turuncu

Samsunspor'da 3 oyuncu daha gönderildi

Samsunspor yönetimi, teknik heyetin raporu doğrultusunda 3 futbolcusuyla yollarını ayırdı.

Samsunspor yönetimi, teknik heyetin raporu doğrultusunda 3 futbolcusuyla yollarını ayırdı. Kırmızı-Beyazlılar, daha önce de 4 oyuncusunu takımdan göndermişti.

PTT 1. Lig'in ilk yarısında hedeflerinin çok uzağında kalan Samsunspor, ikinci devreye kadrosunda önemli değişikliklerle girmeye hazırlanıyor. Daha önce Saffet Gurur Yazar, Mehmet Uğur Tülümen, Mehmet Sak ve İlyas Yılmazer gibi isimlerle yollarını ayıran Kırmızı Beyazlılar, dün akşam ise Şenol Demirci, Adem Sarı ve N'sumbu'nun sözleşmelerini karşılıklı olarak feshetti.

Kulübe verdikleri hizmetlerden dolayı üç oyuncuya da teşekkür eden Teknik Direktör Besim Durmuş, "Kendilerine bundan sonraki futbol yaşamlarında başarılar diliyorum" dedi. Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Besim Durmuş, "Verdiğimiz rapor doğrultusunda yönetimimiz gerekli çalışmaları yapıyor. Önemli ve kaliteli isimlerle temastayız. İkinci yarıda bizi hedefe taşıyacak isimleri kadromuza katacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

trtspor.com.tr

isyan

Alıntı yapılan: feticalik - 29 Aralık 2012, 15:12:55
Allah razı olsun yonetimimizden yine de transfer yapmaya çalışıyorlar. Teşekkür ederiz..
Bişey sorcam akaki khubitia mydi neydi iyi defans yapıyordu yanlış mi hatırlıyorum.  Hem gencti de.
cok yanlis hatirliyorsun hemde cok  :)

kamuri

akakımıı bi daha samsuna sokmayız onu okadar iyiydi yani :D

Shane_Falco

N'sumbu gittiğine göre forvete şöyle zenci bir eleman alalım :D Koşsun,zorlasın,yıpratsın atsın...

jean

Senola yazik olmus cok istiyordu gelmeyi kismet bu kadarmis

Desiqner

Alıntı yapılan: jean - 29 Aralık 2012, 16:38:50
Senola yazik olmus cok istiyordu gelmeyi kismet bu kadarmis

Bende Samsunspor'da oynamayı çok isterdim ama işte...

Desiqner

Nette Abdülkadir Özgen'in Göztepe'ye gittiğini söylüyor...