10- Adem Sarı

Başlatan Kaya, 01 Ağustos 2012, 16:26:45

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

istekliydi ama gücü yetmedi.
tek forvet oynayamaz.yanında mutlaka bırı olmalı.
o golü atsaydı ıyı olacaktı.
ıyı mucadele ettı.daha ıyı olacaktır..

5trawberry

Ollivanders

Iyiydi fazlasiyla. Daha kötü bekliyordum. At o golü yikalim 19 mayısı...

King1965

o kacan gol ademde uzuldu elbette adem ıyı bır oyuncu ama cok orta sahaya gelıyor. gekas gıbı degıl alısmısız forvette gekasa oyle oyuncu bekledık ama cok orta sahadaydı .

ChucKeR

SSKLA

Alıntı yapılan: King1965 - 25 Ağustos 2012, 23:22:54
o kacan gol ademde uzuldu elbette adem ýyý býr oyuncu ama cok orta sahaya gelýyor. gekas gýbý degýl alýsmýsýz forvette gekasa oyle oyuncu bekledýk ama cok orta sahadaydý .

Bunun arkasında da ekigho olsa buda orta sahaya gelmez.

ultrasamsun55

o golü nası atamadı arkadaş şu takıma gol atan oyunvu şart

SSKLA

Benden demesi bu adama bir pozisyon için sallamaya gerek yok sene için o lafları yiyebilirsiniz.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 25 Ağustos 2012, 23:36:34
Benden demesi bu adama bir pozisyon için sallamaya gerek yok sene için o lafları yiyebilirsiniz.

Bence de. Orta sahaya dönmesi bir eksiklik değil, bence beceri. Ayrıca direkt kaleyi düşünüyor. İlk yarı birkaç pozisyonda şut denedi, olmadı, ama bencilce değildi. Tek eksiği atamadığı pozisyondu. İyi olacak Adem, iyi...  :ok

HoliganSamSunLu

ben beğenmedim şahsen daha iyi olmalıydı hele o kaçırdığı pozisyon hiç olmadı

Sadece Samsunspor

25 Ağustos 2012, 23:48:19 #85 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2012, 00:21:53 Sadece Samsunspor
Adem Sarı ‏@AdemSari58 Twitter

Kacan golden oturu samsunspora gonul vermis kardeslerimden ozur dilerim. Lige 1 puanla basladik ve insallah gun gectikce daha iyi olacagiz!

sadece 2 hafta kamp yaptik takim olarak. Takim henuz hazir degil dogal olarak.

GökhanÇağlar

Ben beğendim.Geriye gelip çok top aldı,istekliydi.Gol atacak fırsatı da buldu ama zor olanı yaptı.Bence daha iyi olacak.Bir açılırsa gerisi gelir sanki...

Jnr.Serkan

Tek forvet oynarken birde o geriye top almaya gelince 4-6-0 gibi bir taktikle oynadık.İyi mücadele etti ama yetersiz göründü.Alıştıkça daha iyi olacaktır

orhan

çok yalnız kaldı ve biraz güçsüz göründü daha iyi olacak istekli oluşu onun ilerde daha iyi olacağını gösteriyor.

germencisse

Kondisyonu yetersiz 60 dk'da bitti pili..