1 - Soner Şahin

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:53:09

« önceki - sonraki »

burakbas

Sözleşmesi bir sonraki sezon sonunda bitiyor. Ailesi de buraya yerleşti diye biliyorum... İnşallah uzun yıllar beraber oluruz. ;)

erkutdem55

Sevinçten ağlayan futbolcuların sayısı arttığında başarı kaçınılmaz olacaktır.Bu görüntü seyirciye de umut ve motivasyon getirecektir.Bütün ülke üzerimizde yine de bitiremiyosunuz bizi.

İ.T.O.Ş yazasım geldi ama içerik olarak çok komik kaldı bu söylem.Değiştirmek lazım bunu.

Levent ÖCAL

Soner gerçekten harikaydı. Ben Soner in soluna vuracak diye tahmin etmiştim ama terse yatmadı ve kurtardı. Allah razı olsun. Bi bakıma Soner in penaltıyı kurtarmasıyla adalet yerini buldu. Çünkü herkesin malumu öncesinde Cemil e faul çalınması gerekirdi.

doðan

tek kelimeyle adamsın...

Kais

penaltının kaçacağından o kadar emindimki yanıltmadın beni Allah razı olsun

King1965

Soner Şahin Penaltı Kurtarışı KSK 0-1 SAMSUNSPOR'UMUZ

PTT 1. Lig'i ekiplerinden Samsunspor'da kaleci Soner Şahin, hafta sonu İzmir deplasmanında oynadıkları Karşıyaka maçında Banahene'nin penaltısını nasıl kurtardığını anlattı.
http://www.samsunsportv.net/2013/03/soner-sahin-karsyaka-macn-degerlendirdi.html

King1965

5trawberry

iki üç hafta iyi iyi dedik, illa bi bombalık yapacan yoksa olmaz dimi

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 5trawberry - 31 Mart 2013, 22:22:11
iki üç hafta iyi iyi dedik, illa bi bombalık yapacan yoksa olmaz dimi

kardeşim özetleri hiç mi izlemediniz. 6 pas içinde kaleci dokunulmazlığı denen birşey var.
gol de bariz şekilde kaleciye dirsek atılıyor..
çok net bir faul var..

hem sezon başından beri hangi maç yaktı bu adam bizi ?
çok üst düzey bir kaleci olmayabilir ama bu lig için bence oldukça yeterli bir kaleci..

GençKozluklu

Soner bence gayet iyi performans gösteriyor. Ara sıra hata da yapacak. O kadar kredisi var bence. Beklediğimden çok iyi bir sezon geçiriyor.

beşnumara

Dünkü pozisyonda faul verse kimse bir sey diyemez ki kendisinin hatali oldugunu kabul etti. iyi ki 3 puan aldik. Yoksa stres olurdu.

Sioux

Faul verilebilecek bir pozisyondu. Soner'in hatalı çıkışı da var. Soner böyle bir kaleci. Bazen maç kazandırır ama bazı maçlarda kötü oynayabilir. Canı sağ olsun, sonuçta kazandık.

5trawberry

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 01 Nisan 2013, 09:33:00
kardeşim özetleri hiç mi izlemediniz. 6 pas içinde kaleci dokunulmazlığı denen birşey var.
gol de bariz şekilde kaleciye dirsek atılıyor..
çok net bir faul var..

hem sezon başından beri hangi maç yaktı bu adam bizi ?
çok üst düzey bir kaleci olmayabilir ama bu lig için bence oldukça yeterli bir kaleci..

abicim haftalar önce dediğinin aynısını yazdım ben zaten

-Ptt 1.lig için Şampiyonluğa oynayacak takım Soner'den iyi kaleci bulamaz bana göre.
Seneyede iskelet kadroda yerini almalı.

Ama herkes gibi demek istediğim hatalı çıkışlar, mesela deplasmandaki Adana maçında da binevi aynı hatayı yapmıştı, gene hakem faulü vermemişti. Gereksiz çıkışlar yani.

Jnr.Serkan

Soner giresundayken de böyleydi.Vasat üzeri bir kaleci. 3-4 maç üst düzey oynar ondan sonra bir pozisyonda takımı yakar.Ahmet Şahinin 2 gömlek düşüğü bana kalırsa.Ama yine de iş yapar

babasamsunlu

la hangi maç yaktı onu söyleyin.

o ahmet şahinin performasnı hangi takım gördü bankasyada bugüne kadar..
yada ahmet şahin o seneki performansını hangi takımda gösterdi bu zamana kadar..

o 3-4 tane üst düzey oynadığı maçlar sayesinde deplasmanda 2 galibiyetin var unutma !

ama bir maçı onun yüzünden kaybettik diyebileceğiniz hangi maç var ?
bana adana maçını söyleme o maç musa sinanın bok yemesi ;)