1 - Soner Şahin

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:53:09

« önceki - sonraki »

lucarelli

Soner bugün de iyiydi. maçın sonlarında yediği golden sonra çıldırdı. Helal olsun hırsına ve performansına ama lütfen artık vakir geçirme işine bir çeki düzen var. Hala çok itici benim için.

orhan

orhan

Haftaya kart cezalısımı lütfen bilgi verirmisiniz

özkan

İyisin hoşsun da 2 haftadır yalandan yere sarı kart görüyosun.

King1965

soner şahın le fatıh sen twitter de espri yazmıslar ama çok bayat ya :D örnek

soner şahın :  Kızın biri kitap okurken ölmüş. Neden? -Satırbaşına gelmiş.seven katlanır, eıght katlanmaz..

fatıh sen : Yaz gelsin denize girelim dediler, yazdım yazdım gelmedi.."   
Doktor üç günde bir kontrol için kapını çalarım dedi. Yok çalma, üç günde bir kapı taktıramam dedim ben de...'' :)

alem bizim topcular ya :D

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: King1965 - 08 Şubat 2013, 00:59:18
soner şahın le fatıh sen twitter de espri yazmıslar ama çok bayat ya :D örnek

soner şahın :  Kızın biri kitap okurken ölmüş. Neden? -Satırbaşına gelmiş.seven katlanır, eıght katlanmaz..

fatıh sen : Yaz gelsin denize girelim dediler, yazdım yazdım gelmedi.."   
Doktor üç günde bir kontrol için kapını çalarım dedi. Yok çalma, üç günde bir kapı taktıramam dedim ben de...'' :)

alem bizim topcular ya :D

:D

kumköylü ahmet

ben cezali saniyodum bu mac icin...3 sarisi varmis iyi yaa bolu maci cok onemli cunku

beşnumara

Abi Soneri uyarsinlar artik hadi deplasmanda yapiyorsun bunu da icerde de yapıp kart yeme hastalığına biraz ara versin. Normalde bu tür kaleciler rakip taraftarı çıldırtır ama biz daha çok çıldırıyoruz tribünde. Bolu maçında da rahat durmaz 4. sarıyı tamamlar.

teksas3455

Alıntı yapılan: beşnumara - 10 Şubat 2013, 00:42:25
Abi Soneri uyarsinlar artik hadi deplasmanda yapiyorsun bunu da icerde de yapıp kart yeme hastalığına biraz ara versin. Normalde bu tür kaleciler rakip taraftarı çıldırtır ama biz daha çok çıldırıyoruz tribünde. Bolu maçında da rahat durmaz 4. sarıyı tamamlar.

Bir de yan toplara çıkmayı öğretsin biri Allah aşkına.
Geçen hafta birçok kornerde çıktı-geri geldi ya da çıkmadı.
Yediğimiz golde de böyleydi zannedersem.

Jnr.Serkan

Boluda yediğin gol ne öyle Allah aşkına.Kalecisin dizini koyup kapattığın köşeden içeri top alıyorsun yazık

mimar55

Nazar değdi bu hafta sıkıntı yok

Sioux

rize maçında kalede güven verdi
çok iyiydi, bravo..

GençKozluklu

Desiqner

Karşıyakalı Necati , Rizeli Loria vb. kalecileri görünce çok iyi kaleci Soner.Yan toplardada güven veriyor artık  >l<
:_nazar :_nazar :_nazar

binikalamadım

rize maçında oluşan yaldızlı sonuçta en büyük katkı senindi bece  >l< >l< >l< >l<