2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

cezayir55

aslında hem forvet hem ofansif orta saha hemde duran top kullanabilecek en iyi isimlerden biri kasımpaşalı adem büyük  şu an kadroyada giremiyor tam aradığımız adam

Ertuğrul Sağlam

Arsenal'de Patrick Vieira vardı hep onun gibi zenci dalyan gibi bir adamın bizim orta sahamızda olmasını istemişimdir. Nsumbu'nun formu ve takıma uyumu nasıl olur bilemiyorum ama videodaki görünümü ile sanırım istediğim adamı bulduk.

sersa

Alıntı yapılan: cezayir55 - 04 Eylül 2012, 11:13:58
aslında hem forvet hem ofansif orta saha hemde duran top kullanabilecek en iyi isimlerden biri kasımpaşalı adem büyük  şu an kadroyada giremiyor tam aradığımız adam
kadroya giremiyor değilde 5 maç cezalı diye biliyorum...

germencisse

Video'da seri atik bir oyuncu gibi gozukuyor ama bu 4-5 sene oncesinin N'Sumbu su onuda goz onunde bulundurularım.. :-\

55_OrHaN_55

04 Eylül 2012, 11:45:49 #2674 Son düzenlenme: 04 Eylül 2012, 12:00:05 55_OrHaN_55
Nsumbu videodan izlediğim kadarıyla güçlü, teknik ve çalışkan bir futbolcu izlenimi verdi. Takımımıza çok faydalı olacağına inanıyorum. Ama gözler hep Hakan Bayraktar'ı arıyor. Onun eksikliği 2 senedir kabak gibi sırıtıyor. Petkoviç'in kulakları çınlasın.

ali ihsan

N'Sumbu kesinlikle faydalı olacaktır.Kartepe kampında Kocaelispor'a karşı ilk devre oynadı.Mücadeleci ve top tekniği oldukça iyi.Fizik kapasite olarak tam hazır olunca Hakan Bayraktar'ı aramayız bence.Hayırlı olsun...

Yunusemre55

N'Sumbu teknik olarak iyi futbolcu . Samsunspor'un zaten pas sıkıntısı var eğer bu pas sıkıntısını yok edip N'Sumbu ileri güzler paslar atarsa çok güzel sonuçlar alırız. Tabi bu sonuçlar tek N'Sumbu ya bağlı değil

sersa

Transfer çalışmalarını sürdüren Samsunspor, eski futbolcusu Musa Aydın ile de görüşmelerde son aşamaya geldi.

Gerek Samsunspor cephesi gerekse Musa, görüşmeleri doğrulurken kesin kararın bugün verileceği belirtildi.   Samsunspor Başkanı Emin Kar, "Musa ile  yaptığımız görüşmede kulübümüzün şartlarını ilettik. O da Samsunspor'da oynamak istiyor. Sanıyorum durumu bugün kesinlik kazanır" dedi. 

kaynak:bihaber gazetesi http://www.habergazetesi.com.tr/spor/musa-aydin-donecek-mi-/

55_OrHaN_55

Musa üç beş kuruş fazlasına tamah edip işi uzatıyor. Anlaşmazlarsa da zerre kadar üzülmem.

twitter

yirmiuc

Anıl Taşdemir 3 maçta sadece 30 dk. şans bulmuş akhisar'da. Aslında tam aradığımız isim.

teksas3455

Alıntı yapılan: yirmiuc - 04 Eylül 2012, 13:25:07
Anıl Taşdemir 3 maçta sadece 30 dk. şans bulmuş akhisar'da. Aslında tam aradığımız isim.

Ah ah Kalpar'ın harcadığı isimlerden biri. Şu an gelse ilaç gibi olur.
Ama gündemde yok sanırım.

Ahmeti

Alıntı yapılan: twitter - 04 Eylül 2012, 13:10:11
musa gelecek bence.

Emin kaptanın belirlediği bir rakam var bu rakamı kabul ederse gelsin. Eğer etmezse takımdaki dengeleri bozmaya gerek yok.

Ertuğrul Sağlam

Transferin son dakikasinda Musa senden vazgectik deyip sunu ortada birakta senin elini opeyim baskanim. (Dingonun ahirimi lan burasi istersen geleceksin takimin durumunu bilmene ramen 500.00 tl isteyeceksin)

Bizim gercekten Musa'ya ihtiyacimiz varsa yapariz teklifimizi uyarsa gelir uymazsa gelmez ama siz durun bakalim bana superlig'den teklif gelmezse bakariz demesi, Samsunspor'u B plani olarak gormesi, birde ustelik bunu yetistigi kulube yapiyor olmasi zoruma gidiyor arkadas.... >:(

lato

Musa bu kafayla gelirse takımı bozar Halil İbrihim Pekşen yeterli. şu şekilde gelecek bir Musa'ya bende karşıyım bu kadar insan maaşından harçlığından kesip sırf şehrinin takımı ayakta dursun diye çabalarken paraya ihtiyacı olmayan Samsun'un özevladının yaptığı adamlığa sığmaz. Bedava oyna dememişler belli bir para alacaksın yaş 30'u geçmiş paşam naz yapıyor yazık..