2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

lucarelli

Medicana stada reklam vermiş, bir de bu işlemler için de para almıyordur, karşılığında reklamlam yapıyor. Bence normal bir şey.

Ayberk

abi haklısın da medicana'nın ortağı zaten adnan ölmez. haber'in de sahibi. yani zaten kendi gazetesinde istediği zaman bedava reklam verir. sağlık sponsoru olmuşlar, sağolsunlar. "Medicana Samsun Hastanesi'nde kontrolden geçti" denilmesi bence yeterli, böyle işi daha komik bir hale getirmişler kanımca. ama her neyse beni bağlamaz, başlık da transfer dedikoduları zaten :D

Sercan

Levent ÖCAL

Çok hızlı golcüdür kendileri  ;)

En erken gol Roberts'ten..

Eski adıyla Birinci Futbol Ligi, son yıllardaki adıyla Süper Lig'de bilinen en erken golü, 2008-2009 sezonunda Denizlispor'un Trinidad-Tobagolu futbolcusu Darryl Bevon Roberts attı.

Sezonun 13. haftasında, 29 Kasım 2008 tarihinde Eskişehir Atatürk Stadı'nda yapılan Eskişehirspor-Denizlispor (4-3) maçının henüz 12. saniyesinde fileleri havalandıran Denizlisporlu Roberts, aynı zamanda lig tarihinin bilinen en erken golünü kaydetmiş oldu.

Ligde bundan önce bilinen en erken golü ise 30 Nisan 2006 tarihinde Sivas'ta yapılan ve Kayserispor'un 5-0 kazandığı maçın 15. saniyesinde fileleri havalandıran Kayserisporlu İlhan Parlak atmıştı.

cgr

Bişe sorucam... Samsun'dan başka bi şehirde MEDICANA hastanesi var mı ?

özkan

Alıntı yapılan: cgr - 27 Ağustos 2012, 16:28:26
Bişe sorucam... Samsun'dan başka bi şehirde MEDICANA hastanesi var mı ?

Medicana Avcilar 1995
    Medicana Camlica 1999
    Medicana Bahcelievler 2003
    Medicana International Istanbul 2008
    Medicana International Ankara 2008
    Medicana Diş 2007
    Medicana International Samsun 2011
    Medicana Diş Çiftehavuzlar 2011

Ayberk

Alıntı yapılan: özkan - 27 Ağustos 2012, 16:29:48

Medicana Avcilar 1995
    Medicana Camlica 1999
    Medicana Bahcelievler 2003
    Medicana International Istanbul 2008
    Medicana International Ankara 2008
    Medicana Diş 2007
    Medicana International Samsun 2011
    Medicana Diş Çiftehavuzlar 2011

neyse yani adamlar yapsın reklamını, yarın bir gün neyin ne olacağı belli olmaz :P ;D

lucarelli

Alıntı yapılan: Ayberk - 27 Ağustos 2012, 16:26:25
abi haklısın da medicana'nın ortağı zaten adnan ölmez. haber'in de sahibi. yani zaten kendi gazetesinde istediği zaman bedava reklam verir. sağlık sponsoru olmuşlar, sağolsunlar. "Medicana Samsun Hastanesi'nde kontrolden geçti" denilmesi bence yeterli, böyle işi daha komik bir hale getirmişler kanımca. ama her neyse beni bağlamaz, başlık da transfer dedikoduları zaten :D

Samsun Medicana'da demesi aslında yeterliydi ama biraz daha abartı katmış. Ne yapalım idare edecez artık.

cgr

Benim sorma nedenim şuydu ;  Gençlerbirliği, formasının arka kısmına MEDICANA reklamı almış. Dedim acabaaaa başka şehirlerde varmı.

doðan

Alıntı yapılan: cgr - 27 Ağustos 2012, 16:38:58
Benim sorma nedenim şuydu ;  Gençlerbirliği, formasının arka kısmına MEDICANA reklamı almış. Dedim acabaaaa başka şehirlerde varmı.

Medican bir hastanler zinciri ; ankara istanbul samsun .... türkiyenin bir çok yerinde var ve var olmaya da devam ediyor ...

Levent ÖCAL

FaTiH_HaN

Roberts'in kafa emanet duruyor resimde photoshop mu bu  :)

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 27 Ağustos 2012, 16:54:46
Roberts'in kafa emanet duruyor resimde photoshop mu bu  :)

ben de onu diycektim kafayı orantılayamamışım :D

Yunusemre55

cezayir55

musa aydında şu takıma gelse ne olur süperligde küme düşmeye oynayan takımlara gidecekte ne olacak