2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Tufan

Alıntı yapılan: Bakican55 - 22 Ağustos 2012, 00:41:52
Yani gambo bu gece gelmiyor mu ?

menajer yalan konuşmuyorsa uçağa binememiş.

Bakican55

Alıntı yapılan: Tufan - 22 Ağustos 2012, 00:43:53
menajer yalan konuşmuyorsa uçağa binememiş.
abi menajerlere güven olmaz ama bakalım inşallah yanlıştır

cembaba

Bakican55

Menajer doğru demiş Mehmet Cem Akalın ‏@mcemakalin
Gombo bu gece gelemiyor. Tweetimi geri aldım gençler. Sorry :(

Ollivanders

samsunmania

La bu adam uçağı kaçırdıysa 3 güne zor gelir. Ankara'dan mı geliyo bu da sabah uçağıyla gelecek. Davşanlı maçına yetişmez yazılanlar doğruysa.

Sioux

22 Ağustos 2012, 01:02:19 #1956 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2012, 01:07:42 Sioux
İki dedikodu.
Adı üstünde dedikodu.

Bir, genç futbolcumuz Canberk Aydın, eski futbolcumuz yeni menajer büyük Samsunsporlu(!) Cenk İşler tarafından Beşiktaş'a kaçırılmış. Bugünkü sabah antrenmanına katılmamış. Samsunspor'dan 500.000 lira istemiş Canberk'in amcası. Güya BJK 500.000 lira veriyormuş. Son durumu öğrenemedim, gitti mi, kaldı mı bilmiyorum.

İki, sol bek için Sakaryaspor'lu Şaban Özel gündemde imiş. Sene başında Sivasspor'a transfer olmuş ama Sivas kadroda düşünmuyormuş Şaban'ı.
Soru sormayın çünkü tüm bildiklerim bunlar.

Desiqner

Cenk böyle bir halt yediyse ve bu çocuk harbiden böyle bir şekilde takımdan giderse kimse bu saatten sonra olacaklara dur diyemez.Kimsenin sesi çıkmıyor diye biti kanlandı milletin.

Ollivanders

Cenk İşler... Büyük Samsunspor'lu Cenk. Senin için H.Kalpar'a sövdüğümüz Cenk. Transfer olunca heyecandan ne yapacagımı bilemedigim Cenk. Biriniz de adam gibi Samsunsporlu olsun. Lanet olsun senin gibi Samsunsporluya.

Ayberk

millet kulübe girip çıkmıyor diye kızıyorduk, girip çıkan da bu amaçla gelecekse hiç gelmesinler daha iyi.  :kafa:

Desiqner

Arkadaşlar gerçekten doğrumu gittimi Canberk ?

Sioux

Şunu söyleyeyim, Canberk Aydın gerçekten gitti mi bilmiyorum ama gitmediyse bile Cenk İşler'in onu BJK'ye satmak için çok çaba harcadığı bir gerçek. Sorsak Dobi Hasan Trabzonlu, Cenk ise Samsunun öz çocuğu oluyor. Vay be!..

Desiqner

Ah ulan yolda , izde karşımıza çıkmaz ki şu adamlar.

burakbas

İyi günde herkes var, kötü günde ADAMLAR meydana çıkıyor...

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: Sioux - 22 Ağustos 2012, 01:12:32
Şunu söyleyeyim, Canberk Aydın gerçekten gitti mi bilmiyorum ama gitmediyse bile Cenk İşler'in onu BJK'ye satmak için çok çaba harcadığı bir gerçek. Sorsak Dobi Hasan Trabzonlu, Cenk ise Samsunun öz çocuğu oluyor. Vay be!..

O benimde kulağıma geldi menajeri Cenk'miş sanırım ama tam duyamadığım için yazmadım.