2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

buonanotte

Hayırlı olsun.Samsunspora gelmeye can atıyodu zaten.Bize de böyle oyucular lazım.

burakbas

emor

http://www.samsunspor.biz/koseyazisi-Senol_Demirci_Ve_Samsunspor-7565-
mehmet abinin bu yazısını okuyunca kanım birden cok ısındı ..umarım klubumuz ve şenol adına hayırlısı

55.hakan

Orta saha veya sol açık olarak oynuyormuş.

usare

Geçen sene pek oynamamış, sdakatlığı mı vardı bilmiyorum ama Giresun'da oynarken çok iyiydi. İnşallah takımımızla birlikte eski günlerine döner. Takımın abilerinden olacak. Hayırlı olsun...

samsunew

bu şenol demirci daha önce bank asya'dayken bizde bir dönem oynamadımı arkadaşlar ben mi karıştırıyorum ...
ordu yada rize'den bize geçmişti diye hatırlıyorum bu o arkadaş değilmi ?

cembaba

Hem bizi isteyen, hem de Samsunlu olması kendisini çok sevdirecektir. Ayrıca Samsunspor formasını çok arzuluyordu. Kendisine umarım iyi bakmıştır. Çok kısa bir zaman kaldı liglerin başlamasına. Bence çok iyi bir transfer oldu. Takımımıza hayırlı olsun.

samsunew

Alıntı yapılan: CemBaba - 11 Ağustos 2012, 00:18:09
Hem bizi isteyen, hem de Samsunlu olması kendisini çok sevdirecektir. Ayrıca Samsunspor formasını çok arzuluyordu. Kendisine umarım iyi bakmıştır. Çok kısa bir zaman kaldı liglerin başlamasına. Bence çok iyi bir transfer oldu. Takımımıza hayırlı olsun.
bu şenol demirci daha önce bank asya'dayken bizde bir dönem oynamadımı arkadaşlar ben mi karıştırıyorum ...
ordu yada rize'den bize geçmişti diye hatırlıyorum bu o arkadaş değilmi

target_t.t.b

55 numaranın sahibi de belli oldu hayırlı uğurlu olsun:))

samsunew

bu şenol demirci daha önceki takımlarında hep 55 numarayı giydi diye hatırlıyorum fakat çok agresif sinirli bir arkadaş maç içerisinde kırmızıya çok yakın daha önce onun 2 kırmızı kartına şahit oldum ...

Shane_Falco

Alıntı yapılan: samsunew - 11 Ağustos 2012, 00:18:08
ordu yada rize'den bize geçmişti diye hatırlıyorum bu o arkadaş değilmi ?

Sen sinan demircioğlu ile karıştırıyor olabilirmisin acaba ??

samsunmania

http://www.mackolik.com/Futbolcu/23360/Senol-Demirci-Altay
Geçen sezon Altay'da imiş. Her zaman yüreğiyle oynayan tam bizim aradığımız bir futbolcu. İnşallah eski günlerindeki gibi form tutar.

jean

Bu adami almadilar ciktigimiz sene gecen sene altayda bile sonradan giriyordu oyuna bakalim ne kadar yarar saglicak

cezayir55

2 sene önce iyi adamdı ama sinirli bir tip bakalım hayırlısı olsun

Cheregi

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 11 Ağustos 2012, 00:38:14
Sen sinan demircioğlu ile karıştırıyor olabilirmisin acaba ??

Alıntı yapılan: samsunew - 11 Ağustos 2012, 00:20:39
ordu yada rize'den bize geçmişti diye hatırlıyorum bu o arkadaş değilmi

Ya da Rize'den gelen Ersin Veli, Turgay ve Evren Kürkçü var, Ordu'dan da Gökhan Kolomoç ve Muzaffer hatırladıklarım... Turgay, Ersin ya da Gökhan'la karıştırıyor olabilir.