2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Alıntı yapılan: nalkapon [ ! Bregenz Detected ! ] - 06 Ağustos 2012, 02:32:59
bance 2 gol atmis bugün...

nerdn nereye biz bugün bi korner atamadik.

Geçen sene büyük golcü Bance bizdeydi kornerden de çeşit çeşit nasıl goller atıyoduk be...

binikalamadım

55.hakan

Tisdell'i biz alabilsek iyiydi.Ayrıca kaleye tecrübeli bir kaleci lazım aklımda olan Ömer Çatkıç Denizlispor'la prensipte anlaşmış.Genelde bu seneki takımlarda gördüğüm orta sahanın zayıflığı ve yaratıcı oyuncu eksikliği.Transfere geç başlayarak birçok oyuncu elimizden kaçtı ama orta sahayı Musa Aydın gibi hem tecrübeli hem ara pas atabilen adamlar alırsak en azından orta saha bakımından güçlü oluruz.

celebi

celebi

King1965

Lokman Gör'ü antalyaspordan transfer etmisiz bu aksam samsuna gelecekmiş. Savunma oyuncusu kendisi 90 doğumlu , ancak her halde gelirse kıralık gelir , çünkü Antalyaspor bu oyuncuyu pendikden aldı 5 yıl anlasma yaptı.

ve ayrıca konyaspordaki stoper mahamoudou gelecekmis bu aksam.. DENGE YAZIYOR

Burkino Fasolu oyuncu ile son pürüzler halledilmeye çalışılıyor.30 yaşındaki tecrübeli stoper Belçika'nın Charleroi takımında 10 yılda 299 maç oynamış ve Türkiye'den Konyaspor'a transfer olmuştu. Burkino Faso Milli Takımı formasını da 46 kez giyen Kere'yle Samsunspor Transfer Komitesi, görüşmelerini sürdürüyor. Transfer gerçekleşirse Burkino Fasolu stoper, Samsunspor'un Kartepe kampına katılacak.

Jnr.Serkan

Antalyadan kiralık futbolcu alacağımıza kendi altyapımızdan çıkan aykut'a şans verse keşke hoca.En azından kendi çocuğun pişer

yirmiuc

muhtemelen gelecek sezon transfer tahtası kapalı olacak. transferleri ona göre yapmamız lazım.

babasamsunlu

06 Ağustos 2012, 12:19:45 #1104 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2012, 13:05:02 babasamsunlu
Bence bu yönetimin yaptığı ve yapacağı transferler yüzünden eleştiri alması vicdansızlıkla eş değerdir.
Çünkü bırakın transfer yapabilme kabileyetini nefes alacak hali olmayan takıma topçular alınıyor olması bence mucize.

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 06 Ağustos 2012, 12:05:48
Antalyadan kiralık futbolcu alacağımıza kendi altyapımızdan çıkan aykut'a şans verse keşke hoca.En azından kendi çocuğun pişer

Transfer hakkında bir bilgim yok ama Emin abi kesinlikle kiralık topçuya karşı.
Ancak bizim çıktığımız seneki gibi direkt katkı sağlayacak bir yada iki topçu kiralık olarak neden alınmasın ki  maliyeti uygunsa ?
Alt yapıdan iyi olanları kadroya dahil etti hoca zaten.
Ama genç futbolcularda yapılacak olan en büyük kötülük erken devreye sokarak onları kaybetmektir.

Mehmet Yılmaz Canberk Aykut Topal bu sene muhtemelen kadronun gediklisi olacaktır.
Belki iki tane daha alt yapı topçumuz 18 in içinde yer alacaktır.
Samsunsporun en iyi olduğu dönemlerde bile,alt yapıdan gelip aynı sene direkt formayı kazanan genç futbolcu sayısı o sezon için 2 yi geçmemiştir.

Adamı hasta etmeyin oturun oturduğunuz yerde diyerek cümlelerime son veriyorum :)

samsunsporlu1994

Konyaspordan Kere stoper için iyi bir oyuncu.Bize gelirse katkı sağlar.Ayrıca ben Emin Kar ve Yönetiminin daha fazla kiralık oyuncu alacağınada inanmıyorum. Jnr Serkanında söylediği gibi Antalyadan kiralık oyuncu alacağımıza bizim alt yapıdan çıkan bu şehrin öz evladı oynasın.Geçen sene takımın yarısı kiralıktı  başımıza gelmedik kalmadı.Kiralık oyuncu alınacağını zannetmiyorum.Ayrıca kimse merek etmesin şu an kampta bulunan genç arkadaşlarımızdan 7-8 tanesi bu sene A takımda kalacaktır.Başaran,Halil İbrahim,Samet Hasan Yıldıran,Aykut Çift,Muratcan Öncü,Oğuzhan Azgar,Furkan Köse,Yankı Şengün gibi. Bunlar benim tahminim ama böylede olacaktır diye düşünüyorum.

Cheregi

Arkadaşlar alt yapıdan 7-8 kişi bile çıksa 23-24 kişilik, her biri her an oynayabilecek seviyede, alternetifli kadro kurmak lazım. Elimizde kaç oyuncu kaldıki, başka takımlardan genç ve kiralık oyuncu almak kendi gençlerimize şans vermeyeceğimiz anlamına gelmiyor.

samsunsporlu1994

Merak etme 5-6 oyuncu daha transfer edilecek.Yönetimde biliyor şu anki kadronun tecrübesiz ve yeterli olmadığını.Gerekenler yapılacaktır.

Serkan

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 06 Ağustos 2012, 12:48:11
Merak etme 5-6 oyuncu daha transfer edilecek.Yönetimde biliyor şu anki kadronun tecrübesiz ve yeterli olmadığını.Gerekenler yapılacaktır.

Rahatladım biraz olsun

5trawberry