2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

beşnumara

Yönetim imkanlar dahilinde en düşük maliyette  kurabilecekleri en iyi kadroyu kuracaklarına eminim. şehir iki sezon önceki gibi ilk maçtan desteğini verirse futbolcuları inandırabilirlerse süprizler yasayabiliriz. şehirde taraftar iş adamı esnaf politikacılar herkes elinden geldiğince koşturmalı bu takıma destek vermeli. bizim bir takımımız var o da Samsunspor başka takımımız yok. Allah yönetimin teknik heyet ve futbolcuların yardımcısı olsun.

samsunsporlu1994

Adem Sarı belli kalitesi olan çeşitli takımlarda inişli çıkışlı performans sergileyen ama kumaşı iyi olan bir futbolcu.Bu zor dönemde bir futbolcununda bunun farkında olurcasına demeçler vermesi ve her defasında taraftarın ve camianın büyüklüğünden bahsetmesi önemli.Tavşanlı Linyit maçında görecektir taraftarın büyüklüğünü.Umarım taraftarla bütünleşip kendini yeniden ispatlar ve kaliteli performans sergileyip golleriyle takımımıza katkı sağlar.Bu arada basında birden fazla oyuncunun ismi geçiyor.Stoper mevki için Konyasporlu Kere ve Manisasporlu Dixonın,forvet mevki için Önder Çengel'in isimleri geçiyor.Bu 3 oyuncu alınırsa hem tecrübeleriyle hem de belli kaliteleriyle bize katkı sağlarlar.Tabi yönetim bu oyuncularla görüşüyor mu bilemediğimiz için bekleyip görecez.

55.hakan

Ben 1-2 tane de bu ligin üstünde diyebileceğimiz transferin yapılması taraftarıyım.Hem kombine satışını artıracaktır hem de tecrübe anlamında yararlı olacaktır.Bunlardan öte en önemlisi takım olabilmek,mayanın tutması elbette.

usare

Ya bu karşıyaka ne kadar çok transfer yapıyo, maliyetleri de yüksek isimler gibi sanki...Patlayacaklar gibi. Tabi bolu da öyle...

beşnumara

Td'de giresunlu isyan etmiş berkay samsunspora hayırlı olsun diye. berkayla birlikte 3 oyuncularını almış oluyoruz oyuncular giresunda kalmak istemiyorlarsa biz ne yapalım biz almasak başka kulüpler alacak. bu oyuncular belli ki giresunda kalmayacak.

teksas3455

Alıntı yapılan: beşnumara - 05 Ağustos 2012, 00:48:55
Td'de giresunlu isyan etmiş berkay samsunspora hayırlı olsun diye. berkayla birlikte 3 oyuncularını almış oluyoruz oyuncular giresunda kalmak istemiyorlarsa biz ne yapalım biz almasak başka kulüpler alacak. bu oyuncular belli ki giresunda kalmayacak.

Birkaç sene önce "Samsun kümeye" diye bağırıyorlardı. Hiç de üzülmüyorum komple alalım gerekirse takımı :)

target_t.t.b

bizden 10 tane gitti bu sezon biz napalım:)

Shane_Falco

Alıntı yapılan: usare - 05 Ağustos 2012, 00:42:22
Ya bu karşıyaka ne kadar çok transfer yapıyo, maliyetleri de yüksek isimler gibi sanki...Patlayacaklar gibi. Tabi bolu da öyle...

Geçen senede böyle idi.Karşıyaka her sene transfer şampiyonu ama ligde foss...

ugur1655

samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

SSKLA

Uğur Yıldız

samsunsporlu1994

Bu sene transferde en iyi 2 takım var Göztepe ve Boluspor.Gerçekten kaliteli takım kurdular.Manisasporda bizim gibi genç oyunculardan kurulu bir takım kurdu.Süprize açık takım.Konyaspor,Adanaspor ise oturmuş kadrolarına 5-6 takviye yaptılar.Kısacası bu sene ligin kalitesi geçen senelerden daha iyi olacak.Zor bir sezon olacağını rahatlıkla söyleyebilirim.Karşıyaka da 10 transfer yapmış aldığı oyunculardan göze batanlar Orhan Taşdelen,Wilfred Dalmat,Banahane ve Adnan Güngör,diğerleri genç oyuncular.

germencisse

AlıntıDİXON VE ÖNDER HAREKATI

04 Ağustos 2012 / 16:36

Manisaspor'un tecrübeli savunmacısı Jimmy Dixon'u transfer etmek için düğmeye basan kırmızı beyazlı ekibin golcü adayı ise Elazığsporlu Önder Çengel

TEMAS KURULDU
Samsunspor'da transfer çalışmaları yoğun olarak devam ediyor. Murat Tosun'u Manisaspor'a kaptıran kırmızı beyazlılar, yine bu takımdan tecrübeli savunmacı Jimmy Dixon ile temas kurdu. Dixon'un menajeriyle yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği açıklanırken kırmızı beyazlı ekibin golcü adayı ise Elazığsporlu Önder Çengel.

BERKAY ÖZTUVAN'DA LİSTEDE
Bu oyuncunun mutlaka transfer edilmesi yönünde yönetime rapor veren teknik direktör Erhan Altın'ın Giresunspor'dan eski öğrencisi Berkay Öztuvan'ın alınmasını istediği ifade edildi. Kulüp Başkanı Emin Kar, teknik ekibin alınmasını istediği oyuncular üzerinde yoğun olarak çalışıldığını ve en kısa sürede sonuç alınacağını dile getirdi.

twitter

Lig gercekten cok zorlu olacak bu yil. Hatta ligler genelinde ilk 3'e girer.

Bir de dixon ve onder'i ben cok istiyorum sahsen.

kalptenþimþek