2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

bes  numara kardesim dedikodumu istiyorsun. bu yonetim secilmese idi 55 tane kombine alacaktim vazgectim almiyorum

kavak_55

bu yönetime ne kulp taktınız şimdi (nuri asan ) biz insanoğlu sürekli bir şeylerde bir yamukluk ararız bulamasakta bulmuş gibi yaparız.
50 kombine alsan ne olur almasan ne olur çıkmış onu yazıyorsun.yönetimin ne kusuru var onu yazda herkes anlasın yada sen çok doğruysan çıkıp aday olaydın. lafla peynir gemisi yürümüyor. şu an destek zamanı, köstek zamanı değil.

King1965

Alıntı yapılan: kavak_55 - 31 Temmuz 2012, 10:33:25
bu yönetime ne kulp taktınız şimdi (nuri asan ) biz insanoğlu sürekli bir şeylerde bir yamukluk ararız bulamasakta bulmuş gibi yaparız.
50 kombine alsan ne olur almasan ne olur çıkmış onu yazıyorsun.yönetimin ne kusuru var onu yazda herkes anlasın yada sen çok doğruysan çıkıp aday olaydın. lafla peynir gemisi yürümüyor. şu an destek zamanı, köstek zamanı değil.

Dostum konuyu bılmıyorsun :) onu bılerak bır kısı vardı da ona ıstınaden yazdı yanı dalga gecıor kısaca :) ;D

King1965

Zenke geri döndü.. Fransada umdugunu bulamadı..

Burhan Çoskun yuvaya dönüyor..

Jnr.Serkan

31 Temmuz 2012, 11:28:21 #724 Son düzenlenme: 31 Temmuz 2012, 11:31:48 Jnr.Serkan
Burhan  ??? Daha dün tribündergide 3 lig takımlarıyla adı geçiyordu.Ads taraftarı gitti diye bayram yapıyor.Artık klasik bir 3.lig futbolcusu .Gerçek değildir umarım

muzaffer4

şöyle 30 yaşına gelmiş 2-3 oyuncu alsak iyi olur gökhan kaba,gökhan ünal(kendisi şu an boşta) gibi..

germencisse

Boşta dünya kadar topçu var ama maliyetleri göz önünde bulunuduruluyor.

yirmiuc

31 Temmuz 2012, 13:18:51 #727 Son düzenlenme: 31 Temmuz 2012, 13:23:28 yirmiuc

"Transferde ince eleyip sık dokuyoruz"

Samsunspor Kulübü Başkanı emin Kar, transfer konusunda ince eleyip sık dokuduklarını ifade etti.

TFF 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor'un Kulüp Başkanı Emin Kar, "Transferde ince eleyip sık dokuyoruz" dedi.

Kar, yaptığı açıklamada, 3 Ağustos Cuma günü takımın Kartepe'ye kampa gideceğini söyledi.
...

Zaytung haberi gibi olmuş. :)

http://www.ntvspor.net/haber/bank-asya-1--ligi/69231/transferde-ince-eleyip-sik-dokuyoruz

twitter

bursa'dan en az 2 topçu alırız bence. ertuğrul sağlam konuşur bir şeyler ayarlar.

teksas3455

carlsberg

yokmu bir transfer..takım bu sene kafayamı oynıcak orta sıralaramı düşmemeyemi??hicbirsey belli degilmi..

Cheregi

Adamlar bir önünü görsün. Sisin, fırtınanın ortasında kaptansız kalan gemiyi limana yaklaştırmak için devraldılar. Tüm tayfa var gücüyle çalışıyor. Gemideki hasarı, fırtınanın durumunu, gelen destekleri bir görsünler elbette bir açıklama yaparlar.

King1965

Ayberk

hemen moral bozmayın. yöneticilere, başkanımıza, hocamıza sonuna kadar destek olmamız lazım. karamsar tablolar çizmenin kimseye faydası yok. biz taraftar olarak görevimizi yapalım moral verelim ki, onlar da işlerini daha rahat yapabilsin, bizden enerji alabilsinler. İşlerin zannedildiği kadar kolay olmadığı açık, bin tane sorunla boğuşuyor şuan kulüp bize düşen sabırlı olmak, kimsenin moralini bozmamak

Sercan

Arkadaşlar neyin tribindesiniz, adamlar amrabat'ı,  batalla'yı getircez demediler ya..