2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

cem

dob hasanı isteyen arkadaşları kınıyorum burdan...

kalptenþimþek

bi kolpaseverliğimiz vardı, son yönetimle o da gitti arkadaş..

target_t.t.b

dobi hasan mı aman aman!besim hoca var 4 4 lük adam alternatiflerimiz var bizim onlarca ama hasan şengün ün bu takımda yeri yok!

ahmetsefa55

yarın bellı olur artık.
o kadar bekledık 12 saat daha bekleyelım.

Ahmeti

Musa Aydın takıma hem abilik yapacak hemde oynadığı futbolla katkı sağlayacak bir futbolcu. Eğer fedakarlık yapıpta uygun rakamlara oynamayı kabul ederse transfer edilebilir.

kuzey55

murat yıldırım Bursasporda diye bir haber gördüm kiralık oyuncu alınacakmış karşılığında doğru mudur acaba ?

King1965

aman kıralık mı ? Kıralım demeyın de ner dersenız deyın ne g eldıyse bu kıralıklardan geldı..

doðan

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 24 Temmuz 2012, 01:20:32
adem aks ye baglandı 675 bin bonservis bedeli ile gidiyorum dedi
bu arada aynı programda musa aydın gelmek istiyormuş felan dendi

Adem 'e yalancımı diyeceğiz buradan :)
alacaklarınının muafiyeti ile kulubümüzden ayrılmış ve bir miktar kasaya para kazandırmıştır ; allah yolunu  ve bahtını açık etsin ... :kanka:

55.hakan

Alıntı yapılan: doğan - 24 Temmuz 2012, 09:51:10
alacaklarınının muafiyeti ile kulubümüzden ayrılmış ve bir miktar kasaya para kazandırmıştır ; allah yolunu  ve bahtını açık etsin ... :kanka:
Kemal'den gelen para da kullanabileceğimiz şekilde kasamızda değil mi?Paranın daha yeni yönetim gelmeden borçlara,etrafa çar çur gitmesinden korkuyorum.

doðan

Alıntı yapılan: hakanelgun - 24 Temmuz 2012, 09:54:36
Kemal'den gelen para da kullanabileceğimiz şekilde kasamızda değil mi?Paranın daha yeni yönetim gelmeden borçlara,etrafa çar çur gitmesinden korkuyorum.

Hakan ,
ben yönetim toplantısına katımadım ; ama bildiğim kadarı ile (tahmini) ödemeler zaman yayılı dır , yani bir nevvi kasada gibi kasadaysa güvende dir , ama bu borçları da yine bu yönetim ödeyecek.. gelir üretilmesi lazım ..

55.hakan

Alıntı yapılan: doğan - 24 Temmuz 2012, 10:01:48
Hakan ,
ben yönetim toplantısına katımadım ; ama bildiğim kadarı ile (tahmini) ödemeler zaman yayılı dır , yani bir nevvi kasada gibi kasadaysa güvende dir , ama bu borçları da yine bu yönetim ödeyecek.. gelir üretilmesi lazım ..
Tabii ki ödeyecek de paranın nereye gideceği tasarrufunun yeni yönetimin insiyatifine bırakılması gerekliydi diye düşünüyorum.Belki de öyle olmuştur.

Jnr.Serkan

Bugün hoca açıklanacak deniyordu resmi sitede,bakalım kim gelecek . Yücel Uyar'ı bekliyorum yönetimden ( Sadece Tahmin )  Gönül isterdi ki yücel ildiz gelsin ancak adam ksk'da istediğim adamlar alınmıyor diye ayrıldı bize bu şartlarda hiç gelmez

55.hakan

Murat Yıldırım transferinde mutlu son

Bursaspor'un uzun süredir peşinde olduğu, ancak Samsunspor'daki kongre belirsizliği nedeniyle transferi bir türlü gerçekleşmeyen Murat Yıldırım, yeşil-beyazlı ekiple anlaşma sağladı.

Önceki gün yapılan kongrede eski futbolcu Emin Kar'ın kulübün başkanlığına seçilmesiyle birlikte görüşmeleri hızlandıran Bursaspor, Samsunspor kaptanı Murat Yıldırım'a transfer izni verilmesini sağladı. 25 yaşındaki orta saha oyuncusunun bugün Samsunspor ile olan sözleşmesini feshedeceği ve yarın Bursa'ya gelerek 3 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Bursaspor'un, Murat'ın transferine izin veren Samsunspor'a, kadroya giremeyen birkaç oyuncusunu göndermesi bekleniyor.

kaynak:Emre KOŞAK / BURSA (DHA)

Ahmeti

Alıntı yapılan: doğan - 24 Temmuz 2012, 09:51:10

Alıntı yapılan: doğan - 24 Temmuz 2012, 10:01:48
Hakan ,

Şu şeffaflığa bakarmısınız yöneticisi taraftarını bire bir aydınlatıyor. Sizin gibi değerli insanlarla ne kadar gurur duysak azdır.

samisos55

bu takıma samsunun öz çocukları lazım DOĞUKAN UZUNOĞLU sol açık samsunlu bonservisi elinde geçen sene siirtsporda oynadı yönetimden ricam bu adamı arastırsın