2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

doðan

durun laa daha mazbatayı elimize almadık ..
bilgi eski yönetimden  ;)

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: doğan - 22 Temmuz 2012, 19:05:09
durun laa daha mazbatayı elimize almadık ..
bilgi eski yönetimden  ;)

abi ne anlamda dedin ? t.d eski yönetimden mi yoksa benim duyduğum h.şengün bilgisi eski yönetimdemi kaldı ?

Ajan

ahmetsefa55

ahaha cok eglencez bu surecte sanırım  :kanka:

doðan

Valla benim bir şeyden haberim yok , ademin kesin gittiğini bliyorum hatta kaça gittiğiğnide ama söyleyemem , TD konusu emin başkan ın işidir ..

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: doğan - 22 Temmuz 2012, 19:13:59
Valla benim bir şeyden haberim yok , ademin kesin gittiğini bliyorum hatta kaça gittiğiğnide ama söyleyemem , TD konusu emin başkan ın işidir ..

o zaman dediğim hasan şengün olur bence.

babasamsunlu

beyler kaynak sağlam efsanesi gerçek oluyor :)

Desiqner

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Temmuz 2012, 19:22:06

Abi senden tribünlerde küfüre hayır kampanyası bekliyorum :))

doðan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Temmuz 2012, 19:22:06

syn yöneticim ayıp  oluyor... :kanka:

jean

Federasyonun deplasman masraflarini karsilayacak olmasi bir nebze rahatlatir yonetimi oyunculara olan 13 trilyonluk borc ise bonservisleri ellerine verilip cozulebilir kazim beklesin alacagi icin nede olsa o suclu

amasra

Kırmızı Beyazlı ekibin  geçen sezon Macaristan'da Debrecen gol kralı olan 32 yaşındaki Coulibaly'yi gündemine aldı.

Taraftarın görmek istediği futbolcu için harekete geçen yönetimin temaslarını hızlandırdığı ifade edildi

yönetim uyuma taraftara sahip çık ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

55.hakan

Hazır yaş sınırı kalkmışken Gekas'la tekrar anlaşabilsek.Taraftarların içinde olduğu yönetim harika oldu ikinci hayalimde belki zor bir şey ama ben yine de istiyorum Gekas takımda kalsın.

King1965

o gekas kac para alır hakan tahmın et.  Kurulacak kadro genclerden olusur kanımca. Ve ucretlerı alacagı paralar 1 mılyon tl olmaz bu kesın. Bize 1. lig topcuları lazım artık nıjeryadan mı buluruz yoksa fildisindenmı bılemıyorum..

NOT : Transferden kim sorumlu olacak ? yabancı futbolcu alınacakmı

55.hakan

Alıntı yapılan: King1965 - 22 Temmuz 2012, 20:42:24
o gekas kac para alır hakan tahmın et.  Kurulacak kadro genclerden olusur kanımca. Ve ucretlerı alacagı paralar 1 mılyon tl olmaz bu kesın. Bize 1. lig topcuları lazım artık nıjeryadan mı buluruz yoksa fildisindenmı bılemıyorum..

NOT : Transferden kim sorumlu olacak ? yabancı futbolcu alınacakmı
Bizi sevdiğinden belki ücretinden fedakarlık eder diye düşündüm ama benimkisi ihtimal tabii