2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 16 Temmuz 2012, 20:01:39
Samsunspor'umuzun transfer çalışmalarında kıpırdanma var. Yönetimde bulunan 4 yönetici bunların başında Tahsin Kosif geliyor. İsimlerini öğrenemedim ama bazı topçularla anlaşmışlar. Bu arada kamp almanya da olacak..

Almanya'dan kamp daveti

Almanya'da yaşayan Samsunlu işadamı Hulusi Işıtan, yakın arkadaşı Kazım Yılmaz'a Samsunspor'un kampı Almanya'da yapması durumunda tüm masrafları karşılayacağını söyledi. Yılmaz, talebi yönetime iletti. Yönetim ise kamp için takımın Almanya'ya gitmesini kararlaştırdı

MASRAFLAR BENDEN
Samsunspor'un sezon öncesi hazırlık kampını yurt dışında yapacak. Bir süre önce Samsunspor Başkanlığı'ndan istifa eden ve özel  özel işleri nedeniyle Almanya'da bulunan Kazım Yılmaz'a, Hamburg'ta yaşayan yakın arkadaşı Hulusi Işıtan, kampın yurt dışında yapılması teklifinde bulundu. Samsun'da Onur İnşaat firması olan ve Hamburg'ta marketler zinciri bulunan İşadamı Hulusi Işıtan, görüştüğü Yılmaz'a, Samsunspor'un Almanya'da kamp yapmasını, tüm masrafları da kendisini karşılayacağını söylediği ifade edildi.

YILMAZ TEKLİFİ İLETTİ
Işıtan'ın uçak biletlerini de aldığı öğrenildi. Kazım Yılmaz'ın da bu talebi Samsunspor Başkan Vekili Fethi Eldemir'e söylediği, toplantı yapıp teklifi görüşen yönetim kurulunun da kamp için  Almanya'da karar kıldığı öğrenildi. Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, "Yakın arkadaşımdan böyle bir teklif geldi. Ben sadece aracı oldum" dedi.

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/

King1965

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 17 Temmuz 2012, 12:16:58
satılmadı... fenere gitti.. ;)

bizi sattı o zaman ..  :evet: eninde sonunda satma sözu var abı

babasamsunlu

Alıntı yapılan: King1965 - 17 Temmuz 2012, 14:58:21
bizi sattı o zaman ..  :evet: eninde sonunda satma sözu var abı

Niye bizi sattı..
Sen adama boş mukavele koymuşsun adamı adam yerine koymamışsın sonra bizi sattı..
O kadar kola değil bu işler bence..

samuray

elimizde tutamadık elimizden kaçırdık yönetimdeki bu kaos altyapı futbolcularımızı bile tutamıyoruz yazıklar olsun

SametYılmaz55

eldeki sepetlere bi dünya para verip,alt yapıdaki oyunculara boş sözleşmeye imza at derseler böyle giderler.biz sahip çıkmazsak elin oğlu alır gider burnumuzun dibinden :(

sosaka

Twitter @Cotyora1967: Nedim Türkmen: Banahene'ye gelen teklifler var. Oyuncuyu satmak istemiyoruz. Samsunspor'a heran kiralayabiliriz. Görüşmeler olumlu gidiyor."

cembaba

Oyuncu nasıl birisi ki? Takip etmedim ben hiç. İyi bir transfer olur mu arkadaşlar?

FaTiH_HaN

Şu an kulüpte transfer çalışmalarını yürüten bir ekip var mı ki? Bu haberler nerden nasıl geliyor, yönetim yok bi dünya haber var, hayret ya.

sosaka

Var demekki , eleman Nedim Türkmen demiş gibi yazmış

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 17 Temmuz 2012, 21:52:08
Şu an kulüpte transfer çalışmalarını yürüten bir ekip var mı ki? Bu haberler nerden nasıl geliyor, yönetim yok bi dünya haber var, hayret ya.

Var başlarında Tahsin Kosif ve Hakkı Bayrak var.

**KaR6**

arkadaşlar, bari siz yapmayın.. kim ne sıfatla transfer yapabilir şu ara allah aşkına, hangi mantığa sığar? pazar bi geçsinde, ondan sonra kim gelirse o yapar transferi, böyle bir şey olabilir mi?

yirmiuc

17 Temmuz 2012, 22:29:09 #251 Son düzenlenme: 05 Ağustos 2012, 02:19:19 salihcakir

orduspordan futbolcu kiralamak samsunspora hakarettir.

burakbas

Banahane Giresunspor da Eren sayesinde biraz da olsa iş yaptı. En az 5-6 maçını izlemişimdir , bize saç baş yoldurtur...

Jnr.Serkan

Banahane iyi futbolcu en kötü 12-13 tane atar.Ama ordu'dan kiralık futbolcu alacak seviyeye düştük ha vah vah

samsunluerhan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 18 Temmuz 2012, 00:16:16
Banahane iyi futbolcu en kötü 12-13 tane atar.Ama ordu'dan kiralık futbolcu alacak seviyeye düştük ha vah vah
Yapacak birşey varmı yok. Sen düşmeden önce düşüncektin isterim  Banahane iyi futbolcu ama transfer tahtası kapalı diye biliyor.