2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Gerçekten ilk 2 hafta belki yanıltıcı olur ama maçların çoğunu izledik.Takımlar hakikaten berbat PTT'de bu sene.belki de son yılların en kötü 2.ligi olacak.Bu fırsat kaçmaz sanki.

cezayir55

süperlige çıktığımız sezondaki kadroyla şimdii kadromuz bence hemen hemen aynı bu iş taraftar,yönetim ve futbolcu birlikteliğine bakar

Sioux

Bu öncelikli olarak iş para akışının düzenli olmasına bakar.
Yönetime destek verilirse olur birşeyler.

55.hakan

Şu da bir gerçek başarı olunca destek artacaktır.O da kaliteli kadro ve uyuma bağlı.Başarıyla birlikte destek de artacaktır.O sebeple ilk olarak iyi kadro kurup başarılı olmalıyız.

Uğur Yıldız

Kocaeli'den arkadaşlarıma da sordum N'Sumbu'yu beğeniyolarmış baya onlarda her maç kafasından dumanlar çıkarak terk ederdi sahayı felan dediler.Biraz da top tekniği iyiyse orta sahada aranan adamdır.

sinyor

0'dan takımı kurduk nerelere getirdik Allah sizden razı olsun :)

holigan5565

Ağbi doğru söylüyosunuz ama bence nsumbunun gelmesiyle bnce kadromuz fna değil daha ahmet arı şenol mehmet sak girecek bu takıma kadroyu gereksiz şişirmek de huzursuzluk yaratabilir oyuncularımız çok şükür çok iyi mücadele ediyor sahada bu bizim için çok önemli bence bu kadroya zamanında paraları verilsin bu çocuklarda bizi hedefe koşturacaktır.unujtmayalımki yapacağımız her bir tarnsfer genç oyuncuların önünü tıkayacak bu da benim fikrim

muzaffer4

musa aydın:transferin son gününe kadar bekliyeceğim akhisar a gidebilirim olmazsa samsunspora gelecem demiş yarın son gün bekleyip görelim..

holigan5565

bence musaya arkadaş biz bu takımda en yüksek neyse artık bunu veriyoruz gelmek istrsen gel buyur kapımız açık bğenmezsen bu parayı bu takımın dengeleri var kendin bilirsin denilmeli.

minci

Alıntı yapılan: holigan5565 - 04 Eylül 2012, 23:33:24
bence musaya arkadaş biz bu takımda en yüksek neyse artık bunu veriyoruz gelmek istrsen gel buyur kapımız açık bğenmezsen bu parayı bu takımın dengeleri var kendin bilirsin denilmeli.
Aynen böyle denildiğini biliyorum.

erkutdem55

musa da bulunmaz hint kumaşı değil,abartmaya gerek yok.şu takımdan yeni musa aydın rahat rahat çıkar.

Sercan

Lafla peynir gemisi yürümüyor. Önce söz verenler, biz bu şehrin adamıyız diyenler destek verecek ki transfer yapılsın...

twitter

1 santrafor
1 orta saha
musa aydın

Nsumbu
Hakan - Arif
Musa-----------Ahmet
Abdülkadir

arif falan olmayacak da.. şu kadroyu kuran çıkardı bu ligden

Ayberk

la musa idman yememişin, hazır değilsin, eğer 400bin veren varsa bak benden sana hemşeri tavsiyesi düşünmeden kabul et abisi :evet:

muzaffer4

musa idmanlarımı yapıyorum demiş ama tek başına yaptığı idmanla takımla yaptığı idman bir olmaz heralde.