STSL 2011-2012 / 23.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - İST. B.Ş. Belediyespor

Başlatan 55_OrHaN_55, 24 Ocak 2012, 21:14:33

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

s_uzunkaya

arifi futbolcuykende hiç sevmezdim ve hep iş açardı başımıza. belediyede aynı şekilde bana hep soğuk gelir. sanki takımın eli kolu bağlanıyor, belediye karşısında zorlanıyor gibi geliyor bana. ikisi brleişincede mutlaka kazanmamız gereken bu maç bende bayaa bi stres yapıyor. futbolcuları iyi motive etmek ve özellikle pas trafiğini artık çok iyi oturtmak gerekir. pas yapan takımın oyuna konsantiresi artıyor. pas trafiği sayesinde de takımımızdaki golle sonuçlanan olmaz hataların bitmesede çok azalacağına eminim. ...acaba işi gücü bırakıp benmi antrönör olsam  8)

King Of The North

Belediyeyi yenersek, fikstür olarak zor maçımız fenerbahçe ve deplasmanda beşiktaş maçları kalıyor, diğer takımların yarısına yakını rakibimiz bizim, bol gollü bir maç bekliyorum, kazanan biz olalım, biraz daha üst sıralara yaklaşalım, inşallah, Amin....

Turuncu

Samsunspor'umuzun Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Pazar günü saat 13.00'de İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacğı maçın biletleri, 26 Ocak 2012 Perşembe günü saat 15.00'den itibaren Türkiye Geneli'nde satışa çıkarılacak.

Samsunspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı biletleri, Biletix satış noktaları, çağrı merkezi ve internet sitesi aracılığıyla satılacak. Biletler ayrıca Samsun'daki 56'lar ve Atakum Errea mağazaları, Atatürk Anıtı karşısındaki Çelik Telekom ile Öğretmeevi kavşağındaki Ofis İnce Kırtasiye'den de temin edilebilecek.

Karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle;

VIP A Tribün: 50,00 TL
VIP B Tribün: 25,00 TL
Maraton Tribün: 10,00 TL
Kale Arkası(Şehir Tarafı): 5,00 TL
Kale Arkası(Belediye Evleri): 5,00 TL
Misafir Tribün: 5,00 TL
Aile Tribün: (Kadın ve 16 yaş altı ücretsiz)

Serkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 25 Ocak 2012, 14:46:59
bi de forumun seviyesi düştü diyolar, iyice bilimsel bi forum olduk baksana  :P

Eski üyeler yazmıyor ki..!!! :kafa: :kafa:

Ulan emre belözoğlu bugün yap o kaşarlığını kavga çıkar birşeyler yap : )

Ayberk

Bugün büyük kavga çıksın, 2'şer 3'er maç ceza alsın 2 takımdan da oyuncular. bizim maçta oynayamasınlar :D

özkan

babasamsunlu

bu ibb nin fenerle oynayacağı maç bizi oldukça fazla ilgilendiriyo.

bir yanım diyor ki  ibb yensin feneri buraya kafası rahat gelsin ve yenerken şu sınırdaki  oyuncuları da kart cezalısı olsun bizde güle oynaya basalım geçelim.

diğer yanım da fener yensin bunları yine aynı şekilde bütün sınırdaki oyuncuları cezalı duruma düşssün.kolu kanadı kırık buraya demoralize gelsinler bide biz basalım çekeleim çukurun içine bunlarıda..

bir başka yanımda yeter la kafayı bu işlere yorma ölecen goduğum diyor.. haksız da değil hani  :deli: :deli:

berusa55

3. yazdığın en sağlıklısı Akan dostum ama pek bize göre değil o ayrı konu  :D

furkan5534

özkan

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 25 Ocak 2012, 12:18:10
Bu arada görebildiğim kadarıyla bugünkü Fener maçında İBB'nin pekçok oyuncusu cezalı duruma düşebilir. Sarı kart sınırındaki oyuncular:
Holmen
Mahmut Tekdemir
Webo
Doka

Bu dört oyuncu da çok önemli oyuncular. Özellikle Webo, Doka ve Holmen İBB'nin bence en iyileri. Bakalım bu gece neler olacak?

Tekrar baktım ve daha önce farketmemiştim, İBB'de Can Arat da kart sınırındaymış.

Bu adamlar kart görsün ama Caner, Gökhan Gönül, Ziegler ile Serdar Kesimal kart görmesin (sınırdalar, onlar haftaya görsün); illa ki Fener'den birileri kart göreceklerse Alex, Volkan Demirel, Özgür Çek veya Orhan Şam görsün (tabi haftaya da görüp bizim maça cezalı olsunlar)!

Arkadaşlar, ne manyak işlerle uğraşıyorsun demeyin, kızmayın! Hastayım, işe gidemedim evdeyim. Alışkanlık işte, paso hesap kitap yapıyorum...  :D

babasamsunlu

rüzgar  sanki artık biraz bizim lehimize esmeye başlıyormuş gibi galiba sanısam diye düşünüyorum

FaTiH_HaN

Bence hiç hesaba kitaba gerek yok ibb de pazar günü kralı da oynasa yeneceğiz, hepsi oynasın, ok yaydan çıktı artık Ordu maçında taraftar fitili ateşledi, patlamaya hazır bomba gibiyiz ibb yide yeneriz, sonraki hafta fb yide yeneriz  8)

brigand

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 25 Ocak 2012, 17:48:54
rüzgar  sanki artık biraz bizim lehimize esmeye başlıyormuş gibi galiba sanısam diye düşünüyorum

Abi bende de aynı olay var. Sanki baharı erkenden getirdik. İçimde bir huzur oluşmaya başladı. Hayra alamet mi  bilemem ama. Sanki yavaştan vurup geçmelere başlayacağız :D