STSL 2011-2012 / 21.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - Orduspor: 2-0

Başlatan 5trawberry, 15 Ocak 2012, 19:13:50

« önceki - sonraki »

isa55

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 15 Ocak 2012, 21:07:04
Petkoviçe rağmen kazanabilirmiyiz bilemiyorum.en çokda taraftara acıyorum.Kalp krizi geçiren bile olmuştur. Çarşambanın şişmanı bizi mahfetti.

hangi köyden başkan

Kadir ÇELEBİ

malüp olursak çok şey kaybederiz kazanırsak DİRİLİŞ'in başlangıcı olur..

Gorkem

twitter

1 numaralı rakibimizi yenemiyorsak düşelim zaten
dile kolay 22. haftaya girerken 13 puan

yilmazselcuk55

ya kazanacaz ya kazanacaz başka yolu yok  :rulet:

samsunluhakan

petkoviç giderse 3 puan bizim arkadaşlar ama gitmezse 3 puandan şüpheliyim

Sol Açık

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 15 Ocak 2012, 21:14:33
malüp olursak çok şey kaybederiz kazanırsak DİRİLİŞ'in başlangıcı olur..

Ben Samsun'da yaşamıyorum, ondan ne yapabilirim bilemiyorum, ama bu "Diriliş" belgeseline de atfen;
"Haydi, ayağa kalkıyoruz!" gibi bir pankart hazırlanabilir (ya da bu tip başka birşey).

Çünkü bu maç bizim için bir "Diriliş" maçı ve taraftar olmadan takımımız tekrar ayağa kalkamaz!..

King1965

germencisse

Artık bu maç için diyecek bir şey yok,işlerini son safhaya geldiği bu maçta olası alacağımız mağlubiyet takım içi psikolojinin iyi olmaması ile birlikte tüm dengeleri iyice bozacaktır,artık bu maça tüm takımın bir taraflarını yırtarak kesin kazanmaları gerekli,kendi evimizde oynamanın avantajını inşallah kullanırlar..

target_t.t.b

artık petkoviçlik kazım yılmazlık adnan sezginlik pek bişe kalmadı.kaldı 14 hafta takımın durumu belli rakiplerin durumu belli.artık ölümüne her maç saldırcaklar terini son damlasına kadar akıtcaklar.bunu taraftar için yapcaklar.taraftarda bunu için gerekeni yapıyo zaten ama bizde napıp edip bi üst seviyeye çıkarcaz detseğimizi.maçtan önce cuma mı olur cumartesi mi olur tesislere gitcez tezahürata falan da gerek yok kalabalık gitcez söz isticez takımdan.bu saatten sonra bu takımla oynicaz başka alternayifimiz yok siz bizden ne istiyosunuz söyleyin biz yapıcaz ne gerekiyosa ama sizden elinizden geleni hatta fazlasını yapıcaksınzı diye sz isticez kenetlencez.h.içi de iyi çalışcaz bu maçın atmosferini ayaricaz pankart olur kareografi olur halkı maça davet olur.ama bişeyler yapmamız şart!çünkü malesef taraftardan başka akıllı hamle yapabilecek hiç kimse yok:(

RT55

6 puanlık maç-olumsuzluk düşünmek istemiyorum-sonuçta bizim asıl rakiplerimiz sırada..

samsunluhakan

55musa55

arkadaslar ne olur artik su dendsiz ve serefsiz petkovicin dersini verin stadda eski kaptan ercanin adini bagirin ki anadolunun kaptaninin petkovicten daha ustun oldugunu ve onu takimin basina getirmek icin baski yapin ne olurlanet olsun almanyadan gelemiyorum Allah sizleri ve takimimiz olan SAMSUNSPORUMUZU korusun bu mac insallah dirilisimiz olur.

kumköylü ahmet

Mert