Teknik Sorumlu | Tarkan Demirhan

Başlatan AntZ, 17 Eylül 2011, 12:41:20

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

GökhanÇağlar

Tebrikler yönetime.Tarkan Hoca bizden biri.Çarşambalı ve harbi Samsunsporlu.Yardımcıları da Kenan Yelek ve Kasım Çıkla.Hayırlı olsun takımımıza...

twitter

iyi oldu.
kendini gösterirse kalsın teknik direktör olarak.
kenan'da her şekilde görev almalı gelecek sene.

Theofanis Gekas

çok iyi bir karar çünkü o bizden biri  samsunspor_x

cembaba

Şimdilik Bahar Kupası için yapılmış iyi bir hamle. Tebrikler.

Gorkem

YaşarDoğu

Ben biara Pro Ercü gelir takımın başına diye düşünmedim değil , Tarkan Hocaya başarılar ama 1.Lig için yeterli değil.

Theofanis Gekas

buonanotte

Değerlerimize sahip çıktığımızı görmek güzel.Her ne kadar geçici de olsa yinde iyi oldu.

Sioux

Tarkan hoca, samsunludur, Samsunsporludur, kimse birşey diyemez.
Ama en fazla okul takımı çalıştırabilecek bilgi, birikim ve tecrübesi vardır.
Şu uyduruk kupa için geçici bir müdahale olmuş, iyi de olmuş ama fazla hayal kurmanın gereği yok.

ahmetsefa55

en azından mesut karaktersızıne ıyı bır msj olmus.

BigBadMama5552

Bence isabetli bir karar olmuş. Samsunlu ve Samsunsporlu olan bir kişi en azından Bahar Kupası için belki takımı toparlayabilir...

samuray

samsun kökenli olması iyi bir samsunsporlu olması tabiki önemli ama yeterli olacakmı ben şahsen tanımıyorum kariyeri hk.da bilgi sahibi değilim futbolculuktan gelmemi akademik mi yani spor akademisindenmi kariyeri hk.da bilgi paylaşırmı bilen arkadaşlar

ibrakadabra55

Bu kupa için güzel , seneye kalırsa başımıza patlıyabilir.

cembaba

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Ocak 2012, 21:24:34
Tarkan Hoca'ya maç öncesi saat hediye ettik. Gerçek bir Samsunspor'lu kendisi. Sonuna kadar arkasındayız...

Çok sıcakkanlı birisi. Konuşan herkes bilir ki çok iyidir. Kupa için dediğim gibi iyi bir tercih olmuş. Samsunsporludur.