4- Saffet Gurur Yazar

Başlatan Mert, 15 Ağustos 2011, 15:48:08

« önceki - sonraki »

hakan55

sezonun ilk yarısını kapattı diye okumuştum geçenlerde gazetede aslı var mı acaba?

Cheregi

Alıntı yapılan: hakan55 - 26 Temmuz 2012, 19:58:35
sezonun ilk yarısını kapattı diye okumuştum geçenlerde gazetede aslı var mı acaba?

Burak'la karıştırıyor olabilirsin.

Nuri Asan

bu sansizliklar hep bizi mi bulmak zorunda. 2 sene oncesine baktim karsiyaka da  30 haftaya yakin oynamis ustelik  bir sezonda

Kaya

Toplu idmanlara başladı Gurur.. Çok önemli bir isim bana göre bizim için..Umarım en kısa zamanda üstünde sakatlığın verdiği korkaklığı da atlatır.

sadece55

Gurur'un sözleşmesi nasıl merak ediyorum..o da iyi paralara imza atmıştır gibime geliyor

babasamsunlu

yok kardeşim aldığı para çok cüzzi ve şuana kadar para konusunda tek bir kelime bile etmeyen nadir topçulardan.

Ayberk

bir zahmet etmesin diyecektim ki ismi lazım değil selim teber geldi aklıma ve sustum :rulet:

fanatik samsunsporlu

karşıyakadaki gibi oynarsa harika olur

sadece55

Gurur BankAsya için üst seviye bir isim.Yanına kaliteli bir isim ile bize çok sıkıntı gördürtmez

Nuri Asan

ksk yonetiminden bir arkadasla konustum.  saffet diger adi gibi  gururludur adam gibi de adamdir play off a  oynadigimiz sezonda bir kac mac primleri verememistik sonra takim dususe gecti takimda sesini cikartmayan yinede caniyla basiyla mucadele eden ender ismlerden birisiydi. o final macinda kadroda saffet gurur gibi 5 tane  daha adamimiz olsa  kasimpasa finaline kalmadan super ligde idik

orhan

Takımda en güven veren isimlerden sakatlıktan tam olarak kurtulursa çok iş yapar takımın sigortası olur diye düşünüyorum.

hacettepeli

gurur'un yanında turgay da oynayabilir.

_Jack Daniels_

Turgay sağ bek olur şu şartlarda.

germencisse

Alıntı yapılan: uçarlı - 11 Ağustos 2012, 15:49:23
oğuzhan olur sağ bek gurur ve turgay ortada oynarlar kerede oynar o bölgede sıkıntı yok.

Oğuzhan sağ bekte cacık olur 1.si hızı yok 2.si bire birde beli'nin çok fazla dönebileceğini zannetmiyorum..

AhmetDenizci

Valla Oğuzhan'ın Spor Toto Kupası maçlarındaki performansını göz önünde bulundurarak forma şansı bulacağını zannetmiyorum. Ha kampı çok iyi geçirmiştir, formayı haketmiştir belki onu görücez ama sanmıyorum. Sanırım zaten Adanaspor maçında sakatlanmıştı. Sağ bekte Turgay oynayabilir bence, zamanında oynamıştı diye hatırlıyorum. Stoperde Kere, Lokman, Aykut Topal var, Gurur'un da sakatlığı inşallah sezon başlamadan tamamen bitmiş olur. Tek sıkıntı sol bekte gibi şuan. Orada Başaran var bir tek bildiğim. Oranın da çaresine bakar abilerimiz. :)