4- Saffet Gurur Yazar

Başlatan Mert, 15 Ağustos 2011, 15:48:08

« önceki - sonraki »

Theofanis Gekas

bir ara idmanda fotografları vardı uzun süredir ses seda yok ilginç

YaşarDoğu

Sezon bitti , kupa maçları da bitti  ama Saffet hala yok , bilgisi olan var mı?

5trawberry

germencisse

Ayagı kale diregine carparak baglarında kopma vardı,yanlıs hatırlamıyor isem.. kopus o kopus ortalıkta yok.. :o

GökhanÇağlar

İyileşti galiba.Ankaragücü maçında oynamak istediğini söylemiş.

Desiqner

isa55

tam bir robot görüntüsü vardı.

maviay55

14 Mayıs 2012, 17:47:22 #67 Son düzenlenme: 14 Mayıs 2012, 17:50:41 maviay55

AlıntıGurur aylar sonra

Samsunspor'un genç stoperi Saffet Gurur Yazar, uzun bir aradan sonra dün ilk kez forma giydi. Sezon başında İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynanan hazırlık maçında sakatlanan ve yaklaşık 8 aydır sahalardan uzak kalan Saffet, Ankaragücü ile oynanan karşılaşmanın kadrosunda yer aldı. Gurur, karşılaşmanın 90. dakikasında Aykut Çift'in yerine oyuna dahil oldu.

ne sakatlıkmış arkadaş..hoş geldin Samsunsporumuza  :D

Burak

Türkiye Kupası ile beraber 41.maç oluyor sanırım ve bu son maçın son dakikalarında sezona yetişti bayağı hızlı imiş vesselam  :D

Theofanis Gekas

at olsa sıkmışlardı şimdiye ne sakatlıkmış birader  :)

ChucKeR

geçmiş olsun. çok beter bir sakatlık . bende çektim. öyle aman aman ağrısı sancısı olmuyor ama sanki diz kapağından aşağısını kontrol edemiyor gibi oluyorsun. sanki koşacakken dizinden aşağısı düşecekmiş gibi. garip bir his. hele bi de boylu insanlarda toparlama daha zor oluyor.
ersan adem, eren güngör gibi genç stoperler sakatlık dönüşü 3-4 ay içinde yeniden kopardı bağlarını. yine bir 8 ayları heba oldu. nüksetmeye müsait yani. umarım böyle birşey yaşanmaz, eski formunu yakalar. saffet gurur iyi bir oyuncuydu, yeniden geçmiş olsun.

Desiqner

Bu sene senden çok şey bekliyoruz.Sakatlanmak falan yok adam gibi oynayacan başkan...

Sol Açık

Ben bu sezon için Gurur'dan çok umutluyum.

AhmetDenizci

Ayrı çalıştılar

Kırmızı-Beyazlı ekibin antrenmanında üç futbolcu takımdan ayrı olarak çalışma yaptı. Kaleci Atilla, Saffet Gurur Yazar ve Canberk Dilaver bir süre Yunus Şenocak yönetiminde düz koşu yaptı. Yaklaşık 20 dakika boyunca kuvvet çalışması da yapan futbolcular antrenmanı tamalmadı.

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/ayri-calistilar-/

Nuri Asan

saffet  senden gecen sene cok sey bekliyordum sanssizlik oldu. bu  sene gecen sene  oynamaiklarini da ekleyerek oyna kardesim senden cok sey  bekliyorum