23- Álvaro José Domínguez Cabezas

Başlatan germencisse, 17 Temmuz 2011, 19:50:43

« önceki - sonraki »

masbene

fb macında cogu pozisyonda anlamsız ve boş bir şekilde amaçsız dolandı ortalıkta. bence ne yaptığını, yapması gerektiğini kendisi de bilmiyor. dinlendirilmeli

brigand

Kendisine bir alan çizmiş dolanıyor orada. Az daha uğraşsa 10 kişi bırakacaktı takımı ama beceremedi. Gereksiz faulleri yüzünden bir çok tehlike yaşadık. Yaratıcılık adına sıfır. Takımı ileriye çıkartacak pası hiç yok. Hep geriye ve paralele oynuyor. İnsiyatif bile alamıyor. Bu maçta ilk 11 çıkarsa sırf bu adamdan dolayı hocaya seti çekeceğim. Kulübeye çekilmesi gerekli artık. Hatta daha fazla çalışması gerektiği ve bu durumda kadroya giremeyeceği belirtilmeli kendisine. :kafa:

kumköylü ahmet

bugun dilaver oynasin senin yerine olmazmi sadece tek maclik hadi kirma bizi..zaten tek macdan sonrada daha kadroya gioremezsin bir o sans gelse dilavere

fanatik samsunsporlu

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 26 Ekim 2011, 14:44:07
inşallah yoktur kadroda
büyük ihtimal ilk 11 de olacak yine,bu maçta çıkışa geçer inşallah...

brigand

adam kendinde güç hissetse maç içinde dripling dener, ikili mücadelelere girer. Açıkçası biraz zorlar kendini. Ama bu adam kendinde gram güç, kuvvet, istek görmüyor. Görmek de istemiyor. Çünkü yerini garanti olarak görüyor. Eğer Vlade ona gereken gözdağını verirse belki toparlama şansı olabilir. Belki diyorum çünkü ben Domingez' de artı birşey göremedim.

alperen

Hoca bu adamda bizim göremediğimiz neyi görüyosun yaa :kafa: 

cembaba

90 dk. şu adama katlanmak, Alex Ferguson'un ağzındaki sakız olmak gibi. Bir amacımız yok yani.

LisandroLopez

Bu adama oyuncu diye verilen paraya yazık.Geri pas yapmaktan başka hiç birşeye yaramıyor.
İlk geldiğinde de söylemiştim amaaaan başlık sallanmıştı ne oldu? Bana bi tane olumlu hareketini söyleyebilcek olan var mı

CurvaSs

git daha zorlaştırmadan...

gitme kal demeyeceğim, git yeter ki.

saim55

heralde petkoviçin amcasının oğlu,

masbene

sen lisansını yakmazsan adam degilsin

Ollivanders

Can sıkıyorsun bıktık kısa adım koşularından ...

vanlioglu

sen topçu felan deilsin arkadaşım. 8 hafta oldu daha 1 tane çalım ve rakip alana doğru tek bir pasını göremedim.

red_white

sen malsın malın önde gidenisin... seni futbolcu diye piyasaya çıkarının....