23- Álvaro José Domínguez Cabezas

Başlatan germencisse, 17 Temmuz 2011, 19:50:43

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Jnr.Serkan

zenkeyede sokim bunada sokim rezil herif

55erhan55

bu anca kumda oynar kim getirdiyse geri götürsün bi zahmet

brigand

gram üzmedi, yormadı kendini bugün.

samuray

dom fos çıktın yfos hoca sen hala macera peşindemisin kendine gel ya burası süper lig akıllı ol domingezden solkanat yaratmaya kemalden sağbek yaratmaya çalışıyorsun burası deneme tahtası değil samsunspor birileri sana bunun ne demek olduğunu anlatsın uymayın yönetimanlatın şanlı samsunsporumuzun mazisini ofya bi ordu bi mersin oynadığı futbola bak bi de bize sinir oluyorum ya :kafa: >:( >:( >:(

zenke

Petkovic'in köylüsü müdür nedir yeter artık vazgeç şu Dominguez ısrarından!

LisandroLopez

Turgay varken buna gerek yok demiştim ;D

isa55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 02 Ekim 2011, 20:01:41
Turgay varken buna gerek yok demiştim ;D

O zaman ben senden birazcık fazla iyimserdim, 1-2 gömlek üstün demiştim. Sözümü geri alıyorum. Ulan Domino, batırdın takımııı!

Kaya

Hay Turgay'ınıza akradaş yaaa takım yenilmiş olaya bak  :kafa:  Evet adam bu maç berbattı,ilk 45 te bile çıkmalıydı..Yine nerden çıktı Turgay mukayesesi..Bırakın şu ben demiştimleri..

hacettepeli

adın gibi kalabalık yapıyorsun git takımdan  :kafa: :kafa: :kafa: >:( >:(

cany

hazırlık maçında  ankara_gucu ne güzel gol attı diye umutlanmıştık ama ligde fos çıktı

beşnumara

Bance için dediğim senin için de geçerli.Ne yapıyorsan yap kendinize çeki düzen verin.Gerçek dominguez'in bu olmadığını sen de biliyorsun ya da git kendini sakatla vazgeçmiyor hoca senden.Bak selim Teber'e hoca vazgeçmiyordu sakatlandı kurtulduk bi zahmet sen de çalış beceremiyorsan ver formayı dilaver'e. Suç sizde değil hangi formayı giydiğinizi anlatmayanda.

**KaR6**

daha bir tane adam geçtiğini görmedim, bir tane adam kaçırdığını görmedim, ne iş yapar anlamadım ki.. bilekleri yumuşakmış, vay anasını..

1 trilyon peşin parayı verirsen böylelerine böyle olur..

ahmetsefa55

rica ediyorum duran topları bu kullanmasın.
duran top dedıgın tehlıke yaratmalı.
domı bı top kesıyo ; top önce yukarıya rahat bı 15-20 metre cıkıyo sonra yavasca dusuyo.
boyle bı orta kesme seklı yok kardesım.oyle bı keseceksın kı kıme dokunsa gol olacak.
bıraz Alex ı ızle gozunu seveyım ya da bırak baskası kessın.
fıtık oldum yemınle...

LisandroLopez

Alıntı yapılan: iak5529 - 02 Ekim 2011, 23:39:17
     Hay Turgay'ınıza akradaş yaaa takım yenilmiş olaya bak  :kafa:  Evet adam bu maç berbattı,ilk 45 te bile çıkmalıydı..Yine nerden çıktı Turgay mukayesesi..Bırakın şu ben demiştimleri..

Ama yalan mı abi Turgay dedim diye kavga etmediğiniz kaldı adamın daha bi numarası yok geldi geleli.. Turgay koşuyodu en azından ;D