23- Álvaro José Domínguez Cabezas

Başlatan germencisse, 17 Temmuz 2011, 19:50:43

« önceki - sonraki »

hacettepeli

takıma en son gelenlerden bir tanesi. zamanla hayranı olacağımıza eminim.

LisandroLopez

Turgay a verdiğin paradan fazlasını verip bu adamı aldıysan iyi bi iş yaptığın söylenemez.

samuray

ya adam üç idmanla maça çıkmış çokta güzel bir gol atmış takıma uyum sağladıkça dahada iyi olacak tabiki turgayla mukayese edilirmi bizim en büyük sıkıntılarımızdan biri orta sahada oynayan oyuncuların gol kısırlığı değilmiydi dominguez o yönden olumlu bi orta saha oyuncusu gibi göörünüyor maç oynadıkça daha iyi olacak kişisel görüşüm tabi

ngonge

Çok komik olmuş Turgay'la karşılaştırmak. 2007 yılında Turgay Almanya amatör liginde oynarken, Dominguez Copa America'da Kolombiya forması giyiyordu.

masbene

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 11 Ağustos 2011, 17:07:25
Turgay a verdiğin paradan fazlasını verip bu adamı aldıysan iyi bi iş yaptığın söylenemez.
anlam vermedim ne alaka ya ?

Jnr.Serkan

Bazen sırf eleştiri yapmak için eleştiriyorsunuz.

Serkan

Yapma kardeşim be bu adamla turgay'ı bir tutmak futbola ihanettir

ugurozkan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 11 Ağustos 2011, 17:07:25

gerçekten imkansızı sıradanlaştırmışsın

LisandroLopez

sadece55

Turgut varken Dominguez kim dimi  :deli:

Kaya

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 11 Ağustos 2011, 22:01:06
İzleyip görücez.

Biz izledik gördük sen nerdeydin ? Hee pardon Turgut vardı karşı takımda  :evet: Turgay'ın kırk fırın ekmek yese de atamayacağı araları atan..Ayrıca gördüğü uzak köşeye topu gönderebilen bir adamla Turgay'ı karşılaştırmak  :hnk:

LisandroLopez

Yorumlarınızda sanki hazırlık maçında sırf Turgut abiden dolayı Ankaragücü nü tutmuşum gibi bi mana seziyorum.
Bu hiç hoş değil.Benim nasıl Samsunsporlu olduğumu bilen bilir.
Ben Turgay ve Dominguez den bahsediyorum siz bu konuyu bile ona getiriyosunuz.
Kendinizce laf sokuyorsunuz güya..
Bu Turgut Doğan Şahin konusu uzayacaksa site yönetiminden üyeliğimin dondurulmasını istiyorum.

Serkan

kardeşim eleştiride hemen  küstüm oynamıyorum demeye gerek yok, sen dominguezi eleştirdin arkadaşlar da seni takma bu kadar ama illa dondurmak istiyorsan müdüriyete yazarsan yardımcı olurlar.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serkan - 12 Ağustos 2011, 13:35:55
kardeşim eleştiride hemen  küstüm oynamıyorum demeye gerek yok, sen dominguezi eleştirdin arkadaşlar da seni takma bu kadar ama illa dondurmak istiyorsan müdüriyete yazarsan yardımcı olurlar.

İyide bu mevzuyla Turgut Doğan Şahin in ne alakası var abi bana mantıklı bi açıklama yap ne istersen onu yapıcam.

Uğur Yıldız

bu adamı turgayla karşılaştırmak hakkatten futbola ihanettir yapmayın abi lütfen ya turgay bış pozisyonda yanına veremeyen adam!