10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

brigand

Bazen bunun bir ikizi vardı da onu mu çaktılar bize diye düşünüyordum. Şu yazıyı tekrar okuyunca artık daha da fazla inanıyorum : )

İşin şakasını bir yana bırakırsak fizik olarak uzun süre iyi kalır sakatlanmazsa ancak kendisine teknik düşünce olarak birşeyler katabileceğini hiç sanmıyorum.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: brigand - 10 Ağustos 2015, 09:34:04
Bazen bunun bir ikizi vardı da onu mu çaktılar bize diye düşünüyordum. Şu yazıyı tekrar okuyunca artık daha da fazla inanıyorum : )

İşin şakasını bir yana bırakırsak fizik olarak uzun süre iyi kalır sakatlanmazsa ancak kendisine teknik düşünce olarak birşeyler katabileceğini hiç sanmıyorum.

ekigho yu özetleyen çok güzel bi saçma tanımlama yapmışsın  :D

orucreis

Kanser 3 

Bu sezon ptt 1. ligde (taraftar taraftar olalı böyle bir hastalık görmemiştir)  :) :)

Çekirge misali bu son hakkın.Ya dayakla gönderilsin kulupten yada mutlu şekilde bir daha görüşmemek üzere ayrılırız.

Allah şimdiden hepimize acil şifalar versin

samsunsporlu1994

Kaleyi boş bıraksak atar diyemiyorum Ekigho için.  :(

ngonge

Tamamen takıma zararsın. Ya top kayebediyorsun ya faul yapıp rakibe zaman kazandırıyorsun. En kısa sürede yollanmalı, faydayı bıraktım nötr bile değil, sadece zarar.

emrullah

Aynı yine saçmalamaya devam  >:(

55.hakan

Girdikten sonra maç döndü bence bugün Ekigho iyi oynadı.Asisti de gayet güzeldi.Takımda adam akıllı pas yapmaya çalışan adamlardan biriydi.

vanlioglu

Önce seni bu takıma getirene sonra sana bir hafta sövecem herhalde.
Ulan bi adam hiç mi faydalı bir hareket yapamaz ya
aldığı her topu istisnasız kaptırdı.
zolayı göndersinler felan diyoruz en önce bu topçu müsveddesi gitmeli.
Akşam akşam sinirlerimi bozdu i.ne ya

bayfa55

Bence kötüydü yine 10 kişi kalmış rakibe etkisizdi. Valla ekigho bu yönetim aalırken dusunseydi.

Sadece Samsunspor

Beyler penaltı pozisyonunda ara pası kim verdi. Ekigho girmese rakibin üstüne gidebilirmiydik ? Biraz insaf

emrullah

abi kendi sahamızdan çıkarken topla oynuyor ve kaptırıyor. ara pasını da versin bir zahmet .

eprianu

Keyfin geldiği zaman oynuyorsun. İşte bu yüzden sevmiyorum seni.

ask55

o kadar tecrübe etmemize rağmen hala ekighodan bir beklentiniz mi var ?

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 29 Ağustos 2015, 23:02:32
Beyler penaltı pozisyonunda ara pası kim verdi. Ekigho girmese rakibin üstüne gidebilirmiydik ? Biraz insaf

Ben Ekigho'nun Mehmet Çakır'dan çok daha etkili olduğunu düşünüyorum. Ama sanırım penaltı öncesindeki pası Ofoedu verdi, ya da ben öyle hatırlıyorum.  ;)

Stoper

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 29 Ağustos 2015, 23:02:32

Ara pasını Ofi verdi.
Bu zemin de çok şey beklemiyordum ama futbol adına hic birlik varlık gösteremedi.Ama daha öncede yazdığım gibi sezon sonunda 8-10 gol atar.