10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

Desiqner

Girdiğinde çok hevesli göründü gerçekten.Süper Ligdeyken yaptığı asistleri hepimiz biliyoruz.Adiloviç'e oynayabilirse çok güzel sonuçlar çıkabilir...

Berat Dere

Hırslanmış biraz güzel

fanatik samsunsporlu

dün çok zamandır yapmadığı bir şey yaptı.pas verdi

SametYılmaz55

Kazmasın,sinirlerimizi bozuyorsun,saçma sapan bir futbol yeteneğin var ama Serkan'ın oynadığı takımda her türlü oynarsın

ngonge

Ekigho'yu kazandığımız iyi oldu, oynasa adam gibi her türlü bu ligi götürür ama çabuk küsüyor, oyundan soğuyor bir türlü istediği performansı veremiyordu. Bu maçla çıkışa geçer umarım.

jean

bos adam degil bu yanliz var bir sorunu super ligdede ilk macta gol atmisti sonra ikinci yari acilmisti ins gollerinin devami gelir

##kdc##

2 gol attı diye başımıza bela olacak, yine 11 de başlayacak maçlara elini ayağını ...

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

fanatik samsunsporlu

2 gol attı ama hala kafalarda soru işareti bırakıyor.inşallah hayırlısı olur

muzaffer4

Tanju öve öve bitiremedi ne hikmetse

beşnumara

Ekingo olmazsa atak yapamıyoz cingo :)

##kdc##

Bu adam play off finalinde 90+3'de galibiyet golümüzü atarsa anca affederim, diğer türlü ölene kadar küfre devam..

beşnumara

Ekingo bastığını bilir :)

Integral

atamasa da pozisyona giriyor.  :D

son haftalarda adiloviç onu da yapamıyor. adiloviçin karşısında adam olduğu zaman geçemeyeceğini biliyoruz, ama bu adamda her an her şeyi yapabilecek bi görüntü var. bi kaç hafta şans verilip durumu izlenmeli diye düşünüyorum.

AhmetDenizci

Ben bu herifi çözemedim. Oynasa bir dert, oynamasa ayrı dert. Gerçi bugün Musa Sinan olsaydı Ekigho'nun verdiği katkıyı verir miydi ? Bence verirdi.

orucreis

Kafandakini ayakların mı yapmıyor yoksa ayakların yapıyor kafan mı engel oluyor acayip dengesizsin  çözmek zor