10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Kalpar çok pis kitlenmiş Ekigho'ya.O yüzden işi çok zor artık.Adiloviç'in yanına ikinci forvet olarak defanstan birini koyar ama bunu gene oynatmaz :) Adam taktığına fena takıyor.Bu saatten sonra gönderilip yabancı kontenjanını açmak bizim için daha mantıklı duruyor

Ollivanders

Abi ekigho bize ne vermişti ki bir şeyler bekliyoruz . Transfer haberi geldiğinde hiç umutlu değildim . Nitekim öyle de oldu . Adam sadece süratli o da karşısında beceriksiz oldugunda . Ekigho şapkasını önüne alıp düşünmeli artık . Takımda olması zarar . Umarım en kısa zamanda gider

55.hakan

Alıntı yapılan: Serpico - 14 Ocak 2014, 23:53:30
Abi ekigho bize ne vermişti ki bir şeyler bekliyoruz . Transfer haberi geldiğinde hiç umutlu değildim . Nitekim öyle de oldu . Adam sadece süratli o da karşısında beceriksiz oldugunda . Ekigho şapkasını önüne alıp düşünmeli artık . Takımda olması zarar . Umarım en kısa zamanda gider
Ekigho'yu yolluyor eyvallah.Ekigho'yu yollayıp Serkan'ı takımda tutuyorsa ben art niyet ararım.Buradaki art niyetten kastım torpil falan değil.Kalpar'ın derdi sadece mücadele etmeyen oyuncuyu yollamak değil oyuncu çok kötü olsa da işe yaramıyorsa da sadece bana itaat etsin yeter diyor.Buna yöneticilerin göz yummaması lazım.

amisos5506

kibong gelir ekigho giderse eyvallah.

80lerden

Kalpar ekingo için idmanda bile gol atamiyo muhabbeti yaptı :)

Ollivanders

Hakan abim seninle kesinlikle aynı fikirdeyim . Bunun örneklerini defalarca gördük . Anıl taşdemir , Oktay delibalta , cenk işler , savaş esen gibi ... Şimdi de ekigho . Bu adamın karakterinde bu var . Nefret sebebi gerçekten . Serkan Çalık - ekigho mu derseniz ekigho derim kesinlikle abi . Ama ben gitmesine üzülmem.

maviay55

AlıntıEKİGHO'DA KARAR GÜNÜ

Bir süre önce ayrılması gündeme gelen Ekigho'ya Boluspor ve Adanspor'un talip olduğu öğrenildi.
Başkan Emin Kar ve Nijeryalı oyuncu, bugün biraraya gelecek, son karar verilecek. Ekigho'nun yerine düşünülen isim ise Kibong

BAŞKAN KAR'LA GÖRÜŞECEK

Samsunspor'da Ekigho Ehiosun'un  takımdan ayrılması bir kez daha gündeme geldi. Antalya kampını çok iyi değerlendirmesine rağmen İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında Teknik Diretör Hüseyin Kalpar'ın kendisine görev vermemesine çok üzülen Nijeryalı futbolcunun Başkan Emin Kar'a görüşme  talebinde bulunduğu öğrenildi. Bir süre öncede ayrılması gündeme gelen Ekigho ile Başkan Kar arasında dün yapılması beklenen görüşme bugüne kaldı.

KIBONG HAREKATI

Oynatılmadığı için ayrılmak istediği öne sürülen Nijeryalı oyuncuya PTT 1. Lig ekiplerinden Boluspor ile Adanaspor'un talip olduğu ifade edildi. Kritik görüşmede Ekigho'nun takımda kalıp kalmayacağı netlik kazanacak. Samsunspor'da Ekigho'un ayrılması durumunda yerine düşünülen isim ise daha öncede gündeme gelen Torku Konyaspor'lu Kibong.  Bugünkü zirveden çıkacak sonuca göre yönetim, Kibong, transferinde harekete geçecek.

kaynak: haber gazetesi

Kalparın bu akşamki söylediği sözler haberi doğrular nitelikte. Ancak İbb maçında gol sevincinde gördüğümüz Ekigho mutlu gibiydi  :o oynamayıp kulübede kalabalık yapmasındansa yerine ortasahaya düşünülen isim yerinde bi transfer olur

desperate1

ilk yarıdaki tavşanlı maçının yıldızıydı ekigho.iyi oynadığı,en azından puan kazandırdığı maçlar oldu.yollanmasın demiyorum ama serkan çalık hiç bir HALT yapmadan bu takımda oynuyorsa h.kalpar daha gerçekçi bi sebep sunmalı...

ChucKeR

kaçırdığı goller bi kenara ekigho klübe çok ayıp etti, düştüğümüz sene iddaamız sürerken daha büyük luüplere gitmek istiyorum falan dedi. bu sene de bildiğin takımı sabote etti, kendine oynadı ya da kasıtlı oynamadı.

yerine düşnülen kibong takıma seviye atlatır, lige çıkma ihtimalimizi yükseltir fakat ekigho giderse bir de santrafora ihtiyacımız olacak.

emre

play off taki rakiplerimizden birine verip bir rakibi daa yok edebiliriz. En büyük katkıyı sağlamış olur.

lato

Ulan resmen gönderin beni diye bağırıyosun

cakir55

Alıntı yapılan: lato - 19 Ocak 2014, 22:59:04
Ulan resmen gönderin beni diye bağırıyosun
Girdikten sonra iyi işler yaptı bence.

80lerden

Go home megri megri anladın sen onu.

minci

Bana göre kaldığı kısa süre içinde çok iyi şeyler yaptı. Böyle bir Ekigho işimize çok yarayacaktır.

55.hakan

Transfer olmayacaksa bu adamı kazanmaya bakalım.Gerçek alanı sol açıkta iş yapacaktır.