10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

jean

iyi oldu yedek kaldigi akli basina gelsin

altunay

araba gibisin depoyu fulledimi yönetim oynuyorsun benzin lamban yandımı oynamıyosun devre arası yoll verilsinn

ugrass

19 Aralık 2013, 09:46:55 #1232 Son düzenlenme: 20 Aralık 2013, 09:14:36 farUqras
Bu kadar nankör olmaya gerek yok kim çalıştıgı yerde parasını alamayınca mutlu oluyor hanginizde sözler tutulmayınca çalışma isteği oluyor? Adam haklı arkadas sen sene basıda adamla nasıl anlaştıysan parasını ödiceksin adam bekler haklı olarak;oynamaz. Eskidendi o bedavaya oynayan topcular

kuzey55

bu yavsaklar her türlü parasını alacak.böyle yaparak hak etmediği parayı nasıl alıp hangi vicdanla yiyecek merak ediyorum.

beşnumara

Umarın daa senin dee oynayacaginiz topun daa... sizin sayenizde zenci düşmanı oldum lan değişikler  >:(

##kdc##

İki hafta arayla önce TRT muhabiri Yalçın Çetin, sonra da NTV Spor Eski Haber Müdürü Devrim Çetin senin hakkında bir b*ka yaramaz dedi.
Bir s.git artık ya, Allah'ım kurtar bizi şu adamdan tez zamanda...

Dartagnan

fanatik samsunsporlu

yazmaktan usandık sen çalım yapıp pas vermemekten bıkmadın.allah aşkına bırak git ya

Ellibeş Numara

S.git ekigho.. Senin afranı tafranı çekemeyiz !!  >:(

orucreis

Sezon sonuna kadar ne olur akıllı oyna.Artık yolacak saç kalmadı senin yüzünden.Hatta gizli kalp olabilir diye düşünüyorum

seyf55

Buyuk umut bagladik sonu husran oldu bencil oynamaktan baska bir sey yapmiyor

cakir55

Parasını alamıyormus bu da oyununu etkiliyor tabi.
Az etkili oynasa bize play off oynatacak kapasite var.
İkinci yarı cok iyi şeyler bekliyorum.

* tapatalk

Lusage

Önce haketsin sonra ağlasın Ördek.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi