10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

Burak

İddia ediyorum ligin en iyi 10 oyuncusundan birisi

Desiqner

Alıntı yapılan: Desiqner - 18 Ağustos 2013, 14:12:26
Ya bu adama herkes sallıyorda arkadaşlar son vuruşları hariç hepimiz görüyoruzki bizi ileriye taşıyabilecek bir adam Ekigho.
Son vuruşlarının iyi olmadığını ve tek forvet yapamayacağını zaten gelmeden herkes biliyordu.
Bugün yanında Abdülkadir olsaydı burada küfürler yerine övgüler yazacaktı.
Eleştiri için acele etmeyelim...

Akyol

Ayağının dümen ayarlarıyla oynama böyle güzel  :kanka:

Ellibeş Numara

Sen nasıl adam, nasıl topçusun.. Kolay olanı atamıyon, hiç beklemediğimiz anda gol atıyon..  :D

55.hakan

Ekigho daha iyi olacak. Basiretsizliğini de kırdı bu hafta.

Kais

bu adam neden umara hiç pas atmıyor gecen mactada aynı seydı bu macdada ıkıncı yarıda umar bos kaleye sallıcak atsa

berusa55

Ayağına sağlık Ekigho; devamı gelsin.

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: 55.hakan - 25 Ağustos 2013, 19:57:30
Ekigho daha iyi olacak. Basiretsizliğini de kırdı bu hafta.
Cübbeli ahmet hoca'ya gidip, kendini okuttu diyorlar abi..  :deli:

55.hakan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunsporlu - 25 Ağustos 2013, 20:01:51
Cübbeli ahmet hoca'ya gidip, kendini okuttu diyorlar abi..  :deli:
Umar abdest almayı öğretmiştir belki  :)

teksas3455

Maçı çok izleyemesem de Ekigho'nun attığı golü gördüm. Süper Ligde iken Antalyaspor'a attığı gol geldi aklıma
o golü görünce. Sonra anladım Ekigho zoru seviyor. Adam boş kaleye atamıyor ama iki üç kişiyi maymun edip gol atmayı
çok seviyor  ;D

minci

Ekigho iyidir. Hem de çok iyi. Takıma kazandıranlara binlerce teşekkür. >l< >l<

brigand

Umar'da Ekigho'da ligin üstündeler. Bu sezon için şans bizim için. Daha iyi olacaklardır.

GökhanÇağlar

Gol atması çok büyük moral oldu, Fethiye maçında coşar.

s_uzunkaya

kritik zamanlardaki basit golleri atamıyor, skor rahatken zor pozisyonda bile atıyor. birde pas verme noktasında hala özürlü. umara %100 lük pozisyonu vermedi... ekigho iyisin hoşsun hatta bu lig için fazlasın kardeş ama yen artık şu heyecanını ve bi kaldır kafanı ve gör pozisyonlardaki diğer müsait arkadaşlarını... daha iyi olacak inşaallah  :ok

Shane_Falco

Net bir forvet gelip sol kanada geçince çok daha fazla artacak verimi. Bu tarz golleri daha çok izleyeceğiz...