10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

Altıpasta çalım atmak, topla oynamak nedir abi ya ? Altı pasa kadar getirmişsin topu vursana kaleye. Vur şu topu kaleye vur.

emre__ss

Kanser kaldığı yerden devam.

Kais

Alıntı yapılan: 55.hakan - 18 Ağustos 2013, 00:02:03
Ekigho yu eleştiriyorsan eleştir ben de çok kızgınım O na o ayrı mesele de neden kişileri baz olarak kışkırtıcı yazıyorsun. Ekigho bundan sonra iyi olduğunda gol attığında burada eleştirdiğin kişilerin hakkını yemiş olacaksın. Biraz düşünerek yaz Allah aşkına.

bak orda ne yazıyo ortasahadan rovasata gol atsada benım ıcın degerı yok kımseyı baz almadım kıskırtmadım . neyını savunuyon su adamın orasınıda anlamıs degılım onumuzdekı mac hatrık yapsada sevmıyorum bu adamı

cany

aynı tas aynı hamam :kafa:

_SoN_

VUR EKİNGO TOPA VUR !

EKİNGO TOPA VUR !

TOPA VUR EKİNGO !

EKİNGOOOOOOOOOO!

Kafayı yedirdin bize,allah belanı vermesin !

Jnr.Serkan

Saçlarımın yanları senin yüzünden döküldü,kalanında da gözün var anlaşıldı

feticalik

Topu sağa sola çekmeyi bıraksa odun gibi oynasa daha faydalı olur. Elde bişey yok napalım çekeceğiz kahrını..

Aslankaya

Alıntı yapılan: uçarlı - 18 Ağustos 2013, 14:03:54
FORMA NUMARASINI DEĞİŞTİRSENİZS NASIL OLUR.
10 GİYİYOR SANIRIM.

kusura bakmada genelde çok boş yazıyon.

Desiqner

Ya bu adama herkes sallıyorda arkadaşlar son vuruşları hariç hepimiz görüyoruzki bizi ileriye taşıyabilecek bir adam Ekigho.
Son vuruşlarının iyi olmadığını ve tek forvet yapamayacağını zaten gelmeden herkes biliyordu.
Bugün yanında Abdülkadir olsaydı burada küfürler yerine övgüler yazacaktı.
Eleştiri için acele etmeyelim...

Sercan

Ben aşırı kızdım. Ama kendisi de çok üzüldü. Bu adamın bu tarz işleri yaptığını biliyorduk. Eğer en kısa zamanda iyi bir forvet alamazsak, daha çok söveriz...

Sadece Samsunspor

Bu adam forvet degilki ne bekliyoruz. Bu adam hizli cizgiye inen topu iceri atan bi topcu. Al bi kaliteli forvet ekigho ile umar cossun

55.hakan

Alıntı yapılan: Kais - 18 Ağustos 2013, 11:58:51
bak orda ne yazıyo ortasahadan rovasata gol atsada benım ıcın degerı yok kımseyı baz almadım kıskırtmadım . neyını savunuyon su adamın orasınıda anlamıs degılım onumuzdekı mac hatrık yapsada sevmıyorum bu adamı
savunmuyom  ;) biz özelden devam edelim.

Jnr.Serkan

Abi o topu kaleye sokmak için forvet olmaya gerek yok ki.Bir hücum oyuncusu kaleciyse karşı karşıyada gol atamayacaksa neden adı forvet.Tamam top sürüyor çizgiye iniyor biliyoruz,ama onuda yazacak yani.Tribünden 50 kişi indir çoğu köşeye bırakır topu

celebi

Kanat oynasın ve dikine gitsin dün yerinde oynamadı bence kanatta faydalı olur ve ptt yi siler süpürür. Oda dün akşam üzülmüştür zaten olanlara. Ben çok ama çok faydalı olacağına inanıyorum

brigand

Bu tarzda bir oyuncu olduğunu bilmesem diyeceğim ki ulan bu adam hakikaten sağlammış ki şimdi böyle olunca yardırılıyor. Ben hiç şaşırmadım. Kanatta oynatılır, Ptt' ye gani gani yeter.