10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

lucarelli

Furkan

Umutlandım birden bide pivot santrafor aldık mı ki bu inşallah Abdülkadir olur çok can yakarız

samsunsporlu1994

Şu ana kadar yaptıgımız en iyi transfer.

mehmet yılmaz

Umar ve Ekigho, çok iyi olacaklar inşallah.  >l< >l< >l<

Stoper

Yabancılar duygusal olur biraz,bilhassa Afrikalılar.Bu transfer Umar için de iyi oldu zira kendi kültüründen birisine her konuda açılabilir,frekansları uyuşabilir.. Umar daha 18 yaşında,çocuk.. Ekigho ona hem abilik hem de rehberlik edecektir.Hayırlı olsun.

brigand

Abdulkadir' in alınması sadece bir transfer değil Umar' ın ve Ekigho' nun tam performansla oynamasını sağlayacak bir hamle olacak. Bence sezonun en önemli adımı, en önemli kozu olacak.

Samet Torun

Kaçırdıkların bir yana geseye attığın 2 golün ve oradan maçı verişimiz 2 devrede de zıt duygular beslememize neden olmuştu. Unutmam imkansız o maçı. Hoşgeldin yuvana.

çarşambalı-55

O kaçırdığın akıllara ziyan gollerden birini atabilsen şimdi süper lig teydik Bütün arkadaşlar sevinmişler ama ben nefret ediyorum bu adamdan  :kafa: tam bir beceriksizlik abidesi Fakat altı pastan boş kaleye vurduğu topu taca atmakta bir yetenek hakkını yememek lazım  :x(( :x((

HoliganSamSunLu

hayırlı olur inşallah sürpriz bir transfer oldu ...

SSKLA

Alıntı yapılan: çarşambalı-55 - 14 Ağustos 2013, 09:28:52
O kaçırdığın akıllara ziyan gollerden birini atabilsen şimdi süper lig teydik Bütün arkadaşlar sevinmişler ama ben nefret ediyorum bu adamdan  :kafa: tam bir beceriksizlik abidesi Fakat altı pastan boş kaleye vurduğu topu taca atmakta bir yetenek hakkını yememek lazım  :x(( :x((

kızma ama kaç maç izledin eğer tatminkar miktarda izlediysen nerenle izledin.

çarşambalı-55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 14 Ağustos 2013, 10:19:21
kızma ama kaç maç izledin eğer tatminkar miktarda izlediysen nerenle izledin.

KOMBİNEM VARDI SEVGİLİ KARDEŞİM HER MAÇINI İZLEDİM LİG TV O VAKİTLER MAÇ TEKRARLARI OLUYODU GECELERİ ONLARIDA İZLİYODUM .

BİRBİRİMİZLE YAZIŞIRKEN DE LÜTFEN USLUBUMUZA DİKKAT EDELİM NERENLE İZLEDİN FİLAN ÇOK YAKIŞIKSIZ OLMUŞ

O ADAMIN KAÇIRDIĞI GOLLER AKLA ZİYAN DEĞİL Dİ VE BEN O YIL KÜME DÜŞMEMİZİN EN BÜYÜK SORUMLUSU OLARAK BU ADAMI GÖRÜYORUM GÜNAHIM KADAR DA SEVMİYORUM

Ayberk

Alıntı yapılan: çarşambalı-55 - 14 Ağustos 2013, 15:42:07

BİRBİRİMİZLE YAZIŞIRKEN DE LÜTFEN USLUBUMUZA DİKKAT EDELİM NERENLE İZLEDİN FİLAN ÇOK YAKIŞIKSIZ OLMUŞ

:evet: katılıyorum ve seni kınıyorum berkay :x((
ekigho saçma sapan goller kaçırdı ama savunduğumuz şey ekighonun gol kaçırmadığı değil, süratli, iyi top süren bir oyuncu olması ve bu ligde bu yönüyle çok iş yapabilecek olması

SSKLA

Alıntı yapılan: çarşambalı-55 - 14 Ağustos 2013, 15:42:07
KOMBİNEM VARDI SEVGİLİ KARDEŞİM HER MAÇINI İZLEDİM LİG TV O VAKİTLER MAÇ TEKRARLARI OLUYODU GECELERİ ONLARIDA İZLİYODUM .

O ADAMIN KAÇIRDIĞI GOLLER AKLA ZİYAN DEĞİL Dİ VE BEN O YIL KÜME DÜŞMEMİZİN EN BÜYÜK SORUMLUSU OLARAK BU ADAMI GÖRÜYORUM GÜNAHIM KADAR DA SEVMİYORUM

neyse senin görüşündür. Ama genel itibari ile bu yorumu samsun maçlarını izlememişte sadece kaçırdıklarını duymuş kişiler derdi bu lafı. ama olsun ben görüşüne saygılıyım ama bu senin bu sene yanılacağın gerçeğini değiştirmez :)

55.hakan

Abdülkadir Özgen Süper Lig- Kayserispor 2011-2012 Gol:7
Abdülkadir Özgen 1.lig- Bucaspor 2012-2013 Gol:14

Ekigho Ehiosun Süper Lig - Samsunspor 2011-2012 Gol 9
Ekigho Ehiosun 1.lig - Samsunspor 2013-2014 Gol ?

Bu orantı saçma gelebilir her zaman da tutmayabilir ama ben Ekigho'nun 15-18 arası gol atacağını düşünüyorum.

Sol Açık

Ekigho düştüğümüz sene kaçırdıklarıyla birkaç puan kaybettirdi, attığı ve attırdıklarıyla ise çok daha fazlasını kazandırdı. Ekigho düştüğümüz sezonki başarılı nadir oyuncularımızdandı.

Ekigho'dan gol kralı olmasını beklemeyelim, zaten adam santrafor değil. Ama düştüğümüz yıl da takıma çok faydalı oldu, bu yıl da olacaktır...