10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

saim55

sen ne mal bir adamsın ya. 5 dk gençler maçını izleyeyim dedim hemen %100 lük pozisyonu yedin. Atın bunu Türkiye'den görmek istemiyorum

celebi

Topraklari kazidi ekighom benim

muzaffer4

ekgho kendini çok bozmuş bizdekinden bile kötü oynuyor..

ngonge

Ekigho bu sezon 1-2 maç oynadı sadece. Takıma giremiyor, devre arasında bir ikinci lig takımına kiralanır bence.

Theofanis Gekas

küçük beyin,gol kaçırdıktan sonraki maymun bakışlarını asla unutamam(maymun benzetmesi ırkçılıkla alakalı değildir)

ngonge

Devre arasında kiralık gelse fena olmaz aslında, ne de olsa oynatılmıyor hiç.

south_london

ekigho benim en sevdiğim tarzda oyuncu.inanılmaz patlayıcı kuvveti var ve çok güçlü. Ama bişeyi iyi olanın bişeyi eksik oluyo ilahi adelet  :kanka:

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ngonge - 27 Kasım 2012, 12:16:28
Devre arasında kiralık gelse fena olmaz aslında, ne de olsa oynatılmıyor hiç.

Evet Ekigho bu takımda bu ligde çok iyi iş yapar. Agbetu'da fena olmaz yönetime duyurulur ;)

SametYılmaz55

gelecekse çıkartsın bizi süper lige anca unuturum Kayseri maçında kaçırdığı  o golü :(

binikalamadım

kadro dışı kaldı galiba

Serkan

devre arası karabük'e transfer olur.

55.hakan

Daha ilk yarı bitmeden dedikodular başladı :)

Ekigho geri mi geliyor?

Geçen sezon Samsunspor forması giyen ve takımın küme düşmesiyle Spor Toto Süper Lig ekibi Gençerbirliği'ne transfer olan Ehiosun Ekigho'nun adı gündemde. Bu sezon Başkent ekibinde sadece iki lig maçında süre alan ve sahada toplam 60 dakikada kalan Nijeryalı oyuncunun mutsuz olduğu öğrenildi. Devre arasında takımlan büyük olasılıkla ayrılması beklenen Ekigho'nun tekrar Kırmızı-Beyazlı kulübe gelme ihtimali bulunuyor. Teknik ekibinin transfer listesine aldığı öne sürelen Ekigho ile anlaşmaya varılırsa ikinci devrede Samsunspor forması giyebilir

kaynak: http://www.hedefhalk.com/root.vol?title=ekigho-geri-mi-geliyor&exec=page&nid=481986

binikalamadım

saç baş yoldurmaz inşallah yine  ;D

cezayir55

iş yapar ptt birinci ligde

kuzey55

bence de iş yapar bu ligde alınırsa hücum anlamında büyük katkı sağlar