10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

celebi

nereye borcunu ödemeden gitmek olmasın başkan bir zahmet sesini çıkartsın. kös kös oturmasın

samsun 55

Yüksekten atma Ekigho!
Samsunspor'un Süper Lig'den düşmesiyle sözleşmesi gereği serbest kalan Ekigho, "Fenerbahçe ve Galatasaray beni transfer etmek istiyor." deyince 'Yüksekten atma Ekigho' başlığıyla yaygın basında alay konusu oldu.

Akşam Gazetesi Ekigho'nun  "Fenerbahçe ve Galatasaray beni transfer etmek istiyor." sözünü alaya aldı.

Samsunspor'da attığı gollerden çok kaçırdığı gollerle anılan Ekigho,  "Fenerbahçe ve Galatasaray beni transfer etmek istiyor." dedi. Samsunspor'la sözleşmemde kulüp küme düşerse serbest kalacağına dair bir madde olduğunu vurgu yapan Ekigho,  "Fenerbahçe ve Galatasaray beni istiyor. Gelecek sezon Süper Lig'deyim." diye konuştu.

Haberde en Ekigho'nun açıklamasında çık Akşam Gazetesi'nin attığı "Yüksekten atma Ekigho!" başlığı dikkat çekti.

Kaynak: haberexen

emre

bu adamın Bursasporlusu Beşiktaşlısı ev ahalisince sürekli kulaklarını çınlatıyoruz. Daha 15 dk önce kahvaltıda andık yine..  al_sana

5trawberry

Bir kac videosunu izledim dün. Bu adam nasıl attigindan fazlasını kacirdi anlam veremedim. Milli formayla her türlü gol atmış.

Gün gelir bu adam yıldız olur Samsunspor'dan bir yıldız böyle geçmişti de diyebiliriz. Hic belli olmaz.

twitter

bu adamin kolundan kare tusunu sokeceksin yoksa iyi adam

finishing 0 bile degil bizi yerlere yatirmasiyla beraber eksilere dusuyor

ahmetsefa55

Bu sabah kahvalti yaparken trt de kacirilmasi en zor goller listesinde sanirim 3 tane ekigho vardi.
Kayseriye atamadigi golu gorunce bir kez daha sövdum kendisine.
ileride messi de olsa gonderilsin.olamama ihtimalini dusundukce moralim bozuluyo :(

atakumlu83

ARKADASLAR AZ ONCE FACEBOOKTA BIR SAYFADA GORDUM GALIBA ANTALYASPORA GIDECEKMIS

SametYılmaz55

gidersende kalırsanda seni hep Kayseri'ye kaçırdığın golle hatırlayacağım.gol diye sevinecekken buz gibi kaldığım o anı ömür boyu unutmam beceriksiz herif

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: muhalif - 27 Mayıs 2012, 23:30:47
Bu sabah kahvalti yaparken trt de kacirilmasi en zor goller listesinde sanirim 3 tane ekigho vardi.
Kayseriye atamadigi golu gorunce bir kez daha sövdum kendisine.
ileride messi de olsa gonderilsin.olamama ihtimalini dusundukce moralim bozuluyo :(

an itibariyle izledim ve 3 pozisyonda 30 küfür ettim :kafa: eses maçında buz adam petkoviçi bile canlandırmış yaptığı mallık öküzün

Ahmeti

Valla bende çok sövdüm ama alışkanlıkmı yaptı ne olduysa artık kalmasını istiyorum.

cany

Alıntı yapılan: Ahmeti - 29 Mayıs 2012, 15:08:24
Valla bende çok sövdüm ama alışkanlıkmı yaptı ne olduysa artık kalmasını istiyorum.

twitter'dan sordum gideceğini söyledi. gitse de büyük bi kaybımız olmaz bence

Sol Açık

Bence her türlü kalmalı. Süper Lig'de de olsak, Bank Asya'da da. Ama bence de gider...

özkan

Ekigho mal mul ama bu seneki gibi saçma bir kadroda bu kadar asist ve gol atan birisi kalmalı kesinlikle.

atakumlu83

arkadaslar ekıgo turkıyede kulub bulamamıs ve buyuk ıhtımalle nıjerya donecekmıs cunku nıjeryadakı kulubu bonservısıne cok para ıstemesıymıs

GökhanÇağlar

Eski maçları izledim bugün,Gençlere attığı gol,Ankaragücüne attığı goller,Antalyaya attıgı gol,Ordu ve  Eskişehir maçlarında Gekas'a yaptığı asistler.Ve sonra kaçırdığı inanılmaz goller.İyi futbolcu demek gelmiyor içimden,adamda bir kere denge yok nerde duracağını bilmiyor.Yaşı genç ancak bundan fazlası olmaz bu beceriksizden...