10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

55erhan55

bu takımın kaderiyle oynayan adamlardan birisin o boş kalelere kaçırdığın goller İstanbul'dan Samsuna yol olur sana başka ne desem bilmiyorumki.

lucarelli

Bu adam bankasyada iş yapar. bir sene sonra süperligde de iş yapar ama istemiyorum yüzünü görmeyi. Sahada her görmemde kaçırdığı goller aklıma gelecek ve çıldıracağım.

celebi

samsunmania

Alıntı yapılan: celebi - 08 Nisan 2012, 23:44:42
bence kalmalı ekigho

Stajını tamamladı.Ama bizi hepten kanser eder kardeşim alt ligde. Parası da cabası. Yol yakınken gitse daha iyi olur. Daha fazla günaha girmeyelim bence. Agbetum benim neredesin....

ult55ras

bonservisi alınmalı bence seneye burak çalıkla iş yapar bankasyada

adige73

bence bu adamı yanlış yerde oynattığımızdan yeterli verimi alamadım adamın forvet oynaması yanlış çünkü son vuruşları yapamıyor onun yerine kanattan top getiren adam olması lazımdı

özkan

Kesinlikle kalmalı,çünkü mininmum 1,75 miyop olup olmadığına baktırmak gerek.Yoksa o kadar ıskalanmaz bir top.

55.hakan

Opsiyonu bizde değil mi Bank Asya'da iş yapar

Levent ÖCAL

Bence de bankasyada iş yapar kalmalı kanaatindeyim.

Kodalak

futbol kütüğü,anlamsız bir sürate sahip yeteneksiz,bir yılımızın .mına kodun,kaçırdığın goller,tutamadığın toplar,toptan önce koşuşların ömrümüzü yedin hödük

Sol Açık

Bence de kalmalı. O gitsin, şu gitsinle olmuyor bu iş. Zenke gitsin, çok ama çok ayıp etti. Ama Ekigho kalsın. Golcü olmadığını ama yetenekli olduğunu düşünüyorum. Kızanlar çıkacaktır bana ama kendisini geliştirdiğini de  (yavaş da olsa) düşünüyorum.

Ahmeti

Sözleşmesi uzatılmışmıydı ?

Ne kadar çok kızsakta sövsekte bize lazım.

BigBadMama5552

Alıntıhttp://www.goal.com/en-ng/news/4093/nigeria/2012/04/10/3025119/ekigho-ehiosun-my-game-will-get-me-back-into-the-nigeria

Ne diyor özet geçebilecek birisi varmı

Oynadığı futbol sayesinde Nijerya Milli Takımı'na geri dönmeyi umduğunu söylemiş. Türkiye'ye ilk geldiğinde zorluk çektiğini, fakat şu an iyi olduğunu, burada futbolunu geliştirdiğini söylemiş. Bu sezon içinde attığı en güzel gol sorulmuş, seçmenin zor olduğunu ama Galatasaray'a attığı golün favorisi olduğunu söylemiş. "Bizim için güzel bir sezon oldu, ama ilk yarıda biraz düzensiz ve yavaştık, bunun cezasını çektik. İkinci yarıda çok uğraştık, çok savaştık ama sonuç zaten belliydi" gibi bir şeyler demiş. Özet geçebildiğim kadar geçmeye çalıştım :D

samet_55

at gibi koşuyom başka bi işe yaramıyom dememişte. :kafa: