10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

_SoN_

Şu sezon hayırlısıyla, bitsinde tüm yaz bu adamı tesislere kapatıp şut çalıştıralım :)

Desiqner

Sivas maçını aldır ondan sonra istediğin kadar boş kaleye kaçır panpa.

kamuri

spiker bile golü atamayınca ekigho gene kaçırdı diyo  ;D

Cheregi

Türkiye Ekigho yu tanıdıktan sonra Sabri huzura erdi  .:.:.

s_uzunkaya

çok toy çook...kaçcağı yeri bilmiyo,durcağı yeri bilmiyo, verceği yeri bilmiyo, vurcağı yeri bilmiyo, vurcağı yeri arada sırada tuttursada nasıl vuracağını bilmiyo....çoookk çoooookkk çokkkkkkkk  :kanka:

s_uzunkaya

birde beşiktaş maçında ayrıca çok etkisiz ve isteksiz di. umarım gününde olmadığından böyle etkisiz olmuştur. bu maçta üzerindeki ölü toprağını atmasını ve hatta en etkili silahımız olmasını bekliyorum.

minci

Alıntı yapılan: slazenger - 03 Nisan 2012, 21:56:59
birde beşiktaş maçında ayrıca çok etkisiz ve isteksiz di. umarım gününde olmadığından böyle etkisiz olmuştur. bu maçta üzerindeki ölü toprağını atmasını ve hatta en etkili silahımız olmasını bekliyorum.
Başka şansımı var? Bu maça sadece Samsun değil tüm Türkiye motive olmuş durumda. Türkiyenin gündemine öyle bir oturdukki Sivas maçı sezonun en çok ve uzun süreli konuşulan maçı oldu.

GurbetciFanatik

Ekigho at bu macta gollerini
bütün kacirdiklarini silecem hafizamdan.
Ucur bizi Ekigho

Ahmeti

Hadi Ekigho sen Samsun'da başkasın affettir kendini

celebi

heyecandan 5 te kalktım valla ha ya. ekigho affettir kendini

muzaffer4

en az 1 golü var iç saha oyuncusu taraftarla çoşan tipten..

Furkan

İnşallah gollerle bitir sezonu :_nazar

atalanta8

defol git lan kabilene

s_uzunkaya

NELER GÖRDÜK NELER...ACAİP SAYDIRASIM VAR AMA BİLİYORUMKİ ARTIK KÜFRETSEMDE FAYDASI YOK. ZAMANINDA SEN VE SENİN GİBİLERE S.K.İR GİT DİYE ÇOK YIPRATMIŞTIM KENDİMİ AMA BASİRETMİZ BAĞLANMIŞ İŞTE.SABRETTİLER SABRETTİK SİZE VE MUNDAR ETTİNİZ FUTBOLU. GİDİN ARTIK GELMEYİNİZ BİR DAHA.

Theofanis Gekas

sana ne desem az küçük beyin,bön bön bakan suratına sıçmak istiyorum mal adam