10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

Yoktan bir gol yarattı  >l<  >l<  >l<

kamuri

bu maçta maç içinde spikerde soyledi zaten daha çok defansif görev ustlendi bahiaya yardımcı oldu ileri fazla çıkmadı ama çıktığı pozisyonlarda da etkili oldu ve sonunda golü buldu darısı antepin başına

kumköylü ahmet

en iyi defans bence :-) helal olsun adamsin adam

SSKLA

kalptenþimþek

petkoviçin gönderilmesiyle kendine gelmiş..Allah o formayla daha güzellerini attırmayı nasip etsin..

5trawberry

Gole kadar sahada yoktu sanki. Bir çok kontra pozisyonunda ise, saçma kısa paslarla atakların oluşumunu yedi.

Ama goldeki hareketlerden ziyade, stilini tekrarlaması ve kendine güvenerek vurması çok iyi oldu.
Devamı gelecek eminim.

engin55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 03 Mart 2012, 21:22:26
Gole kadar sahada yoktu sanki. Bir çok kontra pozisyonunda ise, saçma kısa paslarla atakların oluşumunu yedi.

Ama goldeki hareketlerden ziyade, stilini tekrarlaması ve kendine güvenerek vurması çok iyi oldu.
Devamı gelecek eminim.

Gole kadar defansta oynuyordu :)

##kdc##

böle devam edersin inş, bundan sonra daha çok ihtiyacımız var gollerine...

brigand

Bir pozisyonda sonuna kadar kovaladı Ali Tandoğan'ı. Resmen söz dinledi bu maçta. Verilen görevi sonuna kadar yaptı. Golünü de attı. Resmen utandırıyorsun bizi. Helal olsun !  >l<

GökhanÇağlar

isterse çok rahat adam geçiyor ve skoru değiştirebiliyor.7. golünü attı.Gollere devam Ekigho...

Theofanis Gekas

ahmetsefa55

fazla çocuk.
ınanın oyundan çıkarken , maçtan sonra takımı trıbune cagırırken kendısıne ozel bır seyler yapmamızı beklıyo.
sahadan herkes cıkarken bı gozu trıbunde.bırı bıse desede gıtsem dıye beklıyo.
bızde cagırdık.o da hemen atladı tabı.
bı yandan cok kızıyorum bı yandan kızamıyorum.
cunku baya cocuk bu

beşnumara

Ekingo ;D hep böyle oyna sırtımızda taşırız ama önce takım ligde kalacak ;)

Sol Açık

Alıntı yapılan: muhalif - 04 Mart 2012, 02:53:30
fazla çocuk.
ınanın oyundan çıkarken , maçtan sonra takımı trıbune cagırırken kendısıne ozel bır seyler yapmamızı beklıyo.
sahadan herkes cıkarken bı gozu trıbunde.bırı bıse desede gıtsem dıye beklıyo.
bızde cagırdık.o da hemen atladı tabı.
bı yandan cok kızıyorum bı yandan kızamıyorum.
cunku baya cocuk bu

Sahip çıkmaya devam etmek ve sürekli moral vermek gerekiyor. Yetenekli oyuncu...