10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

isyan

Bu adam gol attiktan sonra hic takla atmiyor, böyle afrikali mi olur ?  :o :-X

mehmet yılmaz

Son haftalarda oldukça formda; tecrübe kazandıkça ve aklını kullanıp oynadıkça daha da iyi olacaktır.
Mesut Hoca geldikten sonra Ekhigo'da gözle görülür bir yükseliş söz konusu.
İki golü de gayet güzeldi Ankara'da...

samsun 55

son vuruşlarınıda geliştirmiş

Burak

Oğlum senin ikizin falan mı var Eskişehir'de önümüzde altıpastan topu dağlara taşlara atan ,şutu taca çıkan adam sen değilmisin ? ne kaçtı içine madem bu kadar iyiydin sezon sonunu niye bekledin be adam :kafa:

kamuri

ankaragücü maçı ölçü olmamalı ama son haftalarda sol açıkta kendini bulduğu kesin

özkan

Oyuncular üzerinde hoca faktörünün etkili olduğunu düşünüyorum.Başındada ekigho geliyor.Bizim adımıza ylın transferi mesut bakkal sanırım.

elexir

Arkadaşlar çok ilginç ikinci yarının ilk maçı gençlerbirliği maçında canlı izledin ekingo yu dedim bu adamın topla alakası yok bir futbolcu bu kadarmı kötü olur şimdi bakıyoru adam takımı sırtlıyor çok ilginç ya bana teknik direktör farkı gibi geliyo keşke zamanında alsaydım Mesut hocayı Petkoviç yazık etti takıma :(

ngonge

Ben Ekigho da hoca faktörü kadar uyum ve alışma süreci ile performansının arttığını düşünüyorum.

İlginç bir oyuncu, bazen Maradona gibi hareketler yapıyor bazen de Abdülaziz Solmaz. :)

Kendisini çabuk yere bırakması ve rollerini sevmiyorum ama sempatikliği de hoşuma gidiyor. Uzun yıllar bizde oynamasını isterim.

mehmet yılmaz

kalptenþimþek

İnanç gaz pedalı mı arıyor? :)

samuray

ekigho her geçen gün üzerine koyarak oynamaya başladı mesut hoca onu iyi işledi eee kumaş iyi terzide iyi olunca ortaya iyi elbise çıkar hep böyle devam ekigho

ChucKeR

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 25 Şubat 2012, 12:13:46
http://pmnewsnigeria.com/2012/02/24/i-took-a-risk-moving-to-europe/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=DTN+Nigeria:

Twitter'da rastladım.Ekigho röportajı

takım 2. lige düşerse klüp beni yollamak zorunda kalacak diyor. sözleşmedeki maddeden dolayı mı yoksa giderleri azaltmak için mi orasını anlayamadım.

oguz_5528

Yine felç edecek rakip takımın beklerini  ;D

5trawberry

Alıntı yapılan: ChucKeR - 25 Şubat 2012, 13:14:58
takım 2. lige düşerse klüp beni yollamak zorunda kalacak diyor. sözleşmedeki maddeden dolayı mı yoksa giderleri azaltmak için mi orasını anlayamadım.

Ben şunu anladım, düşersek ben durmam giderim, o yüzden klüp mecbur yollamak zorunda tarzı açıklama olmuş diye düşünürüm.

Madem iyi niyetli dedi, desin düşersek de ben burdayım burayı taraftarı seviyorum iyi futbolla yine hakkettiğimiz yere döneriz desin..

Futbolcu milletine güven olmaz. Günümüze bakalım.