10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: ##kdc## - 07 Şubat 2012, 18:15:37
Kardeşim murata berbat diyosan bu adamın anasına sövmen gerek  ;)

sövüyorum.. :)

##kdc##

Son dakkada zenkeye ara pasını verdiğini çok net gördüm ondan öyle aklıma takıldı muratta. Zenke de gitti harcadı pozisyonu ya neyse. Allah sonumuzu hayrettsin.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: ##kdc## - 07 Şubat 2012, 18:24:57
Son dakkada zenkeye ara pasını verdiğini çok net gördüm ondan öyle aklıma takıldı muratta. Zenke de gitti harcadı pozisyonu ya neyse. Allah sonumuzu hayrettsin.

maçın özellikle ilk yarısında inanılma z kötüydü.
ikinci yarı yine biraz kıpırdadı ama gerçekten ilk yarı her atak başlangıcında topu ezdi.
hatta bir ara serdarı ortaya aldı hoca Murat yüzüden.
Bir türlü topla çıkamadık çünkü.alayını ezdi.
Yürekli oynuyor olması bize hiç bir şey kazandırmıyor.
Maalesef son maçlarda yükü kaldıramıyor :(

ngonge

Zenke varken her türlü Ekigho oynatılır diyorum.

emre

anlztrk

Eskişehir maçında şu ana kadar 1 gol 2 asist, çok iyi.

oguz_5528

89lu bir futbolcudan bahsediyoruz,üstüne gidilince düzelmeye başladı en çalışkan futbolcu bazen aklı gitse de ekigho hayranı olabiliriz yakında çok iyi gidiyor

FaTiH_HaN

Ben bu adamdan hiç bir şey anlamadım  :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: muhalif - 07 Şubat 2012, 17:04:52
hayatımda gördüğüm en kötü hücum oyuncularından biri.
:-\

cembaba

Bu maç için konuşursak, çok iyidi. Zaten ondan yapmasını istediğimiz bu. Arkadaşını düşündüğü zaman nasıl etkili oldu. 2 asist 1 gol. Daha ne olsun. Kendi de artık anlamıştır pas atması gerektiğini. Tebrikler. Maçın adamıydı kesinlikle...

samsunmania

ne ettin yeğen sen yav. ;D ;D
Helal olsun. Devamını bekliyoruz.

Kaya

Maçı tek başına aldı,sürükledi..Maç 0-0 iken ortada hiç pozisyon yokken her zaman ki gibi sıfıra inip gekas a yaptığı asist düğümü çözdü..Daha önce de söylemiştim altyapı eksiklikleri mevcut fakat nasıl adam geçtiğini kendisi de bilmiyordur.Müthiş bir özelliği var ve çok önemli bir hucum silahı.. Bravo Ekigho 1 gol 2 asist  >l< >l< >l< >l<

vanlioglu

aniden hızlanarak adam geçmesi en önemli özelliği. biraz daha torna işleminden sonra çok daha iyi olacağına eminim.

berusa55

turgayergeni

tartışmasız maçın yıldızı  >l< >l< >l<