10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

isa55

Hoca Ekighonun kulağını çekmiş. İşte böyle oyna, vurma-pas ver.

kalptenþimþek

gekas gibi bir kralla yanyana oynayacak kadar şanslısın..azıcık kafan varsa yanaş, geliştir kendini..yoksa ipini koparmış danalar gibi oynayarak bitiriceksin kariyerini..

Uğur Yıldız

sadece55

Aslında çok yetenekli işlenirse çok iyi bir yıldız olabilir... ama çok çalışması lazım

masbene

mesut bakkal ın bunu karşısına alıp iyice törpülemesi lazım. gelecekte iyi bir yıldız olabilmesinin yolunun birazcık da takım oyununa ayak uydurmak olduğunu iyice kafasına sokması lazım

lucarelli

Bu maçtaki performansı diğer maçlarda da gösterirsin inşallah

ngonge

Bu adam muhtemelen altyapı, futbol eğitimi falan görmemiş, topu göstermişler bununla kaleye kadar gideceksin demişler.

Yaşı hala genç, iyi bir t.direktör gözetiminde 10 numara adam olur ama eğitim şart.

twitter

iyi hoştuda bir pozisyon vardı,
orhan'a 10 numara çalım atıp yere yatırdı ve topu sağa çekti ceza sahası içinde, sonra tekrar niye sola çekip pazara gönderdiğin adama veriyorsun topu kavruk ?

ahmetsefa55

mehmet topuz du o.
zaten o tip çalım 1 kere atılır ve attı da.daha bı daha ne dıye donersın kardesım sola.
karsında kı hayvan gıbı mehmet topuz.yer mı o calımı senden gökhan zan mı sandın karsındakını

fanatik samsunsporlu

topu ileri taşıyor ama ne yaptığını kendisi de bilmiyor

Sercan

salihcakir

evet temel futbol bilgisi çok zayıf. futbol zekası sıfıra yakın. dribling ve küçük bilek hareketleri ile çok kolay adam eksiltebiliyor.
Avrupa'da temel eğitimi almayan tüm Afrikalı oyuncularda görünen sıkıntı var kendisinde. Kollektif oyuna adaptasyon sıfır.
Ngonge'nin de söylediği gibi eğer eğitilmeye müsait bir yapısı varsa üzerine gidildiğinde çok iyi bir adam olur.

babasamsunlu

Adamın üstüne gitmeyin sayın mühendis beğğğ...
hemen küsüktürük oluyo :)

ChucKeR

dün fb'nin golünden önce holosko'nun yaktığı pozisyonu gördüm de, ekigho mu daha sakar holosko mu bilemedim.

masbene

ekigo ehayosun (bizim sunucu) :)