10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Tepkiler nedeniyle twitter hesabında açıklama yapan Ekigho, Gekas'ı görmediğini belirtmiş.

GökhanÇağlar

o pozisyonda ona pası atıp da boşa kaçan Gekas'dı.profesyonel topçu olup da altıpastaki Gekas ı görmemek imkansız.yaptıgı hareket kabüllenemez önde olsak anlarım da 1-0 gerideyken yapması tam dayaklık.

twitter

sadece topa bakarak deli dana gibi koşturursan görmezsin doğal olarak.
sanki dersin top değil adriana lima anasını satim.

FaTiH_HaN

Ekighoya beyinsiz diyoruz da o da ince hesapların peşinde, Zenke iyileşecek, Bance dönecek, Gekas zaten banko oynuyor, Bance ve Zenke dönene kadar ilk 11'de yerini sağlamlaştırmak istiyor, o pozisyonda Gekası görmemesi gibi bir ihtimal yok, gol atıp prim yapmak istedi.

Ahmeti

Bu adam koyun gibi her zaman kafası önde oynuyor.

özkan

La yeğnim;şu yakalarını indir,driplinglerindede kafayı 60 derecelik açıyla kafanı kaldırarak etrafına bak.Çok şeymi istiyoruz he senden !

Bak seni karabüğün maden ocaklarından koparttıkda getirdik,azcık sende bizim için çalış da !

Kaya

Saha içinde hala amatör ruh ile oynuyor..Gekas'a vermesi gereken pozisyonda vermemesi profesyonelliğe aykırı ve kabul edilecek bir şey değil..Buna rağmen hala takımın en önemli silahlarından biri.

Gorkem

gekasa topu vermeyince iyi küfür yedi bizden  :kafa:

burakbas

ben yine de sahadaki en iyi isimlerden biri olduğu kanaatindeyim. Topu alı dikine gidebilen tek oyuncumuz Ekigho' ydu. Yatığı hata çok büyük ama ne yapalım? Dövelim mi  :D

Kodalak

Alıntı yapılan: de_brk7 - 26 Ocak 2012, 17:28:59
ben yine de sahadaki en iyi isimlerden biri olduğu kanaatindeyim. Topu alı dikine gidebilen tek oyuncumuz Ekigho' ydu. Yatığı hata çok büyük ama ne yapalım? Dövelim mi  :D

evet  :D

cany

Gekas'ı görmedim o da benle konuşmadı o pozisyonda dedi durdu twitter'da. zaten 2ye1 pozisyondu nasıl görmüyon, kalabalık olsa anlayacam. neyse...

babasamsunlu

la olm bu adama twet atmayın.Küsüyo sonra.
Sonra küstüm oynamıyorum der felan  :redcard: :redcard:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 26 Ocak 2012, 18:53:55
la olm bu adama twet atmayın.Küsüyo sonra.
Sonra küstüm oynamıyorum der felan  :redcard: :redcard:
yaa abi siz bilmiyosunuz pas vermemesinin tek sebebi kaan nickli arkadaşımızdır.

kendisi maç öncesi gol atarsan sana baklava yedircem dedi.
bizim ördek napsın , aklı kalmış.
golumu atarım baklavamı yerım dıye dusundu. :(

samuray

manisa maçından üç puan çıkaramamızın iki sorumlusu birisi hakan baltası birisi de ekgho kazması resmen galibiyetimizi engellediler biris altı pastan dağlara taşlara vurdu öbürüde yanındaki adama pası vermedi neymiş efendim görmedim la nasıl görmessin bu ekghonun bu kulağını çekseler iyi olacak  :kafa:

King Of The North

Ekigho ah, es es maçında kale dibinden topu havaya dikmen mi, gençler maçında bencilce topları kaleye vurman nı, son Manisa maçındaki beceriksizliği mi, sezon boyunca en çok 2 maçta adam gibi oynamıştır,belinde demir var sanki kafayı eğemiyor, sağa sola bakamıyor, top ayağına gelmeden pozisyon alıyor, artık her maç formda olmalı, kredisi azalıyor, bu adam için mi Karabükle kavga etmişiz anlamadım gitti...