10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

gekas başlığında da yazmıştım;
ekigho, gekasın sadece bir beyin lobuna sahip olsaydı barcelona da oynayacaktı..
ama yok işte beyin... :(

erkutdem55

Bu beyinsizlik meselesi değil,yapmayın gözünüzü seveyim.Adam gol atıp parlamasın diye atmadı pası.Kupa maçını hatırlayın,Zenke de hiç top atmadı,ne zaman Zenke çıktı Gekas etkili oldu,top geldi çünkü.Aynısını Ekigho da yapıyor.maç boyunca da top atmadı zaten,hep daldı savunmanın içine.Ordu maçında da sıkıştı mecbur kaldı,o maçta da birçok pozisyonda vermedi zaten.Bu konuda güvenilecek tek isim BANCE.O çok daha sorumlu bir futbol oynuyor.Umarım negro lobisine yenik düşmez.

Jnr.Serkan

Bundaki beyini kuşa taksan ters uçar

Theofanis Gekas

Bance geldiğinde gekas her maç en az 2 atar

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: muratertan55 - 25 Ocak 2012, 00:55:05
Bance geldiğinde gekas her maç en az 2 atar

dua edelim de burkina faso tez elden elensin. ilk maçta yenilmişlerdi.

alcadras55

görmedim demiş. ulan neyini görmedin, 10 tane adam yok ceza sahası içinde. 2'ye 1 yakalamışsın, neyini göremiyosun?

Theofanis Gekas

twitterda o kadar tepki aldıki azcık adamsa bu saatten sonra boş kaleye bile vurmaz

Sol Açık

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 25 Ocak 2012, 01:00:01
dua edelim de burkina faso tez elden elensin. ilk maçta yenilmişlerdi.

Duaya gerek kalmaz, Fildişi'ne kaybederler ve Bance de döner hemen...  ;)

kamuri

bugün 3 puan alamadıysak bunun en önemli sebeplerinden biri sensin çıkarsan topu gekas boş kaleye atacak golü tek kelimeyle yaktın bizi  :kafa: hadi bi hata yaptın topu gekasa çıkarmadın bari gol vuruşunu iyi yapsaydın  >:(

usare

La bunu da topçu yapacaz biz. Az kaldı.

ahmet55

Kaçan uykularımın sebebi sensin!! Allah sana akıl versin Bizede Sabır..

brigand

Çıkarken o kadar garip bir surat ifaden vardı ki birde t.c. tarzı sırıtışın, zeka seviyenin ölçülmesi gerektiğine daha da inandırdı beni. :x(( >:(

FaTiH_HaN

Oyundan çıkarken sanki hattrick yapmışta, hoca taraftara alkışlatmak için oyundan çıkarıyor havasındaydı, pis pis sırıttı, alkış falan, sen ne yapıyorsun lan değişik  :o

özkan

ne kadar cins varsa tip varsa hepsi bizde maşallah

lucarelli

Sanki öldürücü şut atabiliyormuş kaleye şut çekiyor. Gekas'a çıkarsan belki kazanacağız.