10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

Kaya

O kadar enteresan bir top sürüş tekniği var ki nasıl çalım atıyor kendisi de dahil hiç kimse anlayamıyor..Az akıllı olsa çok penaltı kazandırır takıma..Maç esnasında sadece Gekas'ı dinlese rahat golü vardı..Adam eksilten oyuncu kıtlığı yaşadığımız bu dönemde kötü oynadığı maçlarda dahil bana göre oyunda kalmalı..

berusa55

22 Ocak 2012, 03:00:54 #376 Son düzenlenme: 22 Ocak 2012, 03:25:57 berusa55
Hem rakip hem de kendimiz icin tam bir saatli bomba. Ne yapacagi, sagi solu belli olmayan futbolcumuz...

SSKLA

Serdar özkan dan iyidir.

Jnr.Serkan

Agbetu'danda çok çok iyi.Ama ayakları birbirine dolanıyor garip bi top sürüş stili var.Aslında topu öne atarak koşsa onu bu ligde yakalayabilecek bir bek yok.Asistide yaptı.Artık Zenke düşünsün  8)

SSKLA

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 22 Ocak 2012, 12:42:01
Agbetu'danda çok çok iyi.Ama ayakları birbirine dolanıyor garip bi top sürüş stili var.Aslında topu öne atarak koşsa onu bu ligde yakalayabilecek bir bek yok.Asistide yaptı.Artık Zenke düşünsün  8)

aslında top sürüş stili Eto'o ya benziyor ama onu nasıl yöneteceğini pek bilmiyor ama bu gidişle gekas daha çok asist yapar.

ChucKeR

fiziksel yetenekleriyle oynuyor işte. ne tekniği ne oyun zekası ne de tecrübesi var.
topu koordineli olarak paslarla ileri taşıyamıyoruz. birinin başını öne eğip koşması lazım. ve sadece ekigho var bu işi yapabilen.
tek avantajı savunmanın ekighonun yapacağı hamleyi tahmin edememesi. çünkü kendi de ne yapacağını bilmiyor.
anlayacağınız takım kötü olduğu için oynuyor. yokluktan oynuyor. zenke veya banceyle karşılaştırmıyorum bile.

Sol Açık

Bence Bance ile kıyaslanamaz, ama Zenke'den daha faydalı. İstatistik herşey değildir ama Ekigho ve Zenke istatistikleri şöyle:

Oynadıkları maç sayısı: Ekigho (18) - Zenke (17)
Süre: Ekigho (932) - Zenke (1072)
Gol: Ekigho (3) - Zenke (1)
Asist: Ekigho (2) - Zenke (2) (Ayrıca Ekigho'nun Manisa maçında yaptırdığı bir penaltı var, ama gol olmadığından asiste işlenemedi)
Sarı Kart: Ekigho (2) - Zenke (3)
Kırmızı Kart: Ekigho (-) - Zenke (1)

Ayrıca Ekigho 21 yaşında, Zenke 23.

Ek olarak Ekigho kupada oynamadı, Zenke 90 dakika oynadı ve gol-asist vs yapmadı.

Özetle, Ekigho Zenke'den daha faydalı bir oyuncu. Benim fikrim, daha yetenekli de. Kadroda olmasının faydalı olduğunu düşünüyorum.

Theofanis Gekas

ekigho zenkeyle kıyaslanmaz bence ekigho kötü zenke berbat

samuray

ekigho iyi oyuncu onu işleyecek hocamız yok yoksa şimdiye kadar çok daha verimli bi ekigho izlerdik topla süratli yetenekli biden bire süratlenebiliyor topla eksiklerini ne yapması gerektiğini hoca söyleyecek o da bunları sahada yapacak ama nerde bizde öyle bi hoca

muzaffer4

gs maçından sonra kendini buldu savunmanın arasına iyi sızıyor..

minci

Alıntı yapılan: Sol Açık - 22 Ocak 2012, 16:32:22
Bence Bance ile kıyaslanamaz, ama Zenke'den daha faydalı. İstatistik herşey değildir ama Ekigho ve Zenke istatistikleri şöyle:

Oynadıkları maç sayısı: Ekigho (18) - Zenke (17)
Süre: Ekigho (932) - Zenke (1072)
Gol: Ekigho (3) - Zenke (1)
Asist: Ekigho (2) - Zenke (2) (Ayrıca Ekigho'nun Manisa maçında yaptırdığı bir penaltı var, ama gol olmadığından asiste işlenemedi)
Sarı Kart: Ekigho (2) - Zenke (3)
Kırmızı Kart: Ekigho (-) - Zenke (1)

Ayrıca Ekigho 21 yaşında, Zenke 23.

Ek olarak Ekigho kupada oynamadı, Zenke 90 dakika oynadı ve gol-asist vs yapmadı.

Özetle, Ekigho Zenke'den daha faydalı bir oyuncu. Benim fikrim, daha yetenekli de. Kadroda olmasının faydalı olduğunu düşünüyorum.
Bravo. Kutluyorum. Çok güzel analiz olmuş. Aynen katılıyorum. >l<

Kral SAMSUN

Zenkeden her turlu iyi oyuncu, cok kivrak ve suratli ve daha 20 yada 21 yasinda diye biliyorum. yani kendini daha cok gelistirir. zenkeyle kiyaslanamaz bile. zenke ancak bank asyada zenke.

beşnumara

Ne zenke ne bance ne de ekigho bir Turgut bile değiller hala gözümde :) ;)

ahmetsefa55

manısa macındakı tek umudum.
cunku topu ılerıye tasıyabılen tek adamımız.
umarım gununde olur , o sacma sapan calımları işe yarar..

burakbas

güldür yüzümüzü zenci. ;D