10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

sadece55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 09 Ocak 2012, 23:10:35
lig tv sunucusu epey övdü maç sırasında, 2 de gol attı.
kendine göre bir piyasa yaptı, seneye de süperligde olacaktır.

Bu yorumundan Çıkarttığım biz düşeriz ama Ekigho SüperLig de devam eder  >:(

yirmiuc

Ekhigo ile yapılan anlaşma sezon sonunda bitiyor, her halükarda süperligden bir takımla anlaşabilir.

ngonge

Alıntı yapılan: yirmiuc - 11 Ocak 2012, 18:31:34
Ekhigo ile yapılan anlaşma sezon sonunda bitiyor, her halükarda süperligden bir takımla anlaşabilir.

Yok hocam eskidendi o bir maçla yıldız olmalar, artık bütün maçları izleniyor oyuncuların. Agbetu bile süperligde takım bulamamışken Ekigho'nun kalması ikinci devreye GS maçı standardını yayması ile olabilir ancak diye düşünüyorum.

55__Gurbet__55

Seni buraya getirenin .....................................

isyan

Seni futbolcu yapanin...

masbene

Alıntı yapılan: ngonge - 11 Ocak 2012, 18:42:53
Yok hocam eskidendi o bir maçla yıldız olmalar, artık bütün maçları izleniyor oyuncuların. Agbetu bile süperligde takım bulamamışken Ekigho'nun kalması ikinci devreye GS maçı standardını yayması ile olabilir ancak diye düşünüyorum.
agbetu kıçıyla daha iyi oynardır bu topu

55_OrHaN_55

ekigho ehiosun sen ne beceriksiz hırbosun?

Musti

Çok bencil. Takım oyunu sıfır.

masbene

ceza sahasına kenardan bir çalım atmış girmişsin. be zekasına tükürdüğüm ne hala fantezi ararsın? yap ortanı işte.. yok, illa bir çalım daha deneyecek sonra yere düşüp topun auta çıkmasını seyredecek.

SametYılmaz55

sana biri topla koşarken kafanı kaldırmayı,çizgiden orta açmayı falan öğretsin Allah rızası için >:(

Gorkem

Lusage

Sol Açık

Ben halen Zenke'den çok daha iyi olduğunu ve elimizdekiler düşünüldüğünde (elbette Bance gelene kadar) ilk 11'de olmasının gerektiğini düşünüyorum. Trabzon maçı da dahil...

özkan

Eyy ehiosun,git gide saçmalıyosun,
Ceza sahasından taca atıyosun.
Karabüğün beddularını bize aldırıyosun,
İki yakamızı kavuşturtmuyosun  :kafa: :kafa: :kafa:

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 15 Ocak 2012, 20:29:28
sana biri topla koşarken kafanı kaldırmayı,çizgiden orta açmayı falan öğretsin Allah rızası için >:(
kötüydün ama ikinci golde dualarım kabul mu oldu acaba dedim :deli: :deli: