10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

##kdc##

Senin için kapıştığımız karabükünde hali ortada zaten fazlasını demeye gerek yok aslında,
O kadar çalım deneyip kaptırdığın toptan sonra rakibin hatasından bi top geçtin onuda içeri pas vermek yerine auto yolladın ya...

celebi

son vuruş çalış ekigho

Kodalak

yine bir şutu nu seyrettim sabah şut öncesine kadar herşey iyi top alış,sürüş,amaaaaaa son vuruş tacamı çıktı diye baktım   :D

lucarelli

Ekigo Ehiousun
Çok kötü oynuyorsun.

Serkan

Futbolcu değilsin de ; Şu kendini bir şeyler zannediyor olman maç öncesi çoraplarını bile malzemecilere giydirme kaprislerin; Antalya maçında gol pasını ben yaptım taraftar Bance diye bağırıyor ; ben oynamak istemiyorum demen seni öle bir antipatik yapıyor ki; kelimelerle anlatmak mümkün olmuyor o derece bir gereksiz sin..

ErkÇay55

Forvet hattında böyle beceriksiz ve kabiliyetsiz bir adam görmedim.Alt yapıdan kendi öz evlatlarımızı oynatsak eminim daha fazla gol atarız.

Ollivanders

Yeşil kramponlu beyinsiz , kazma ördek!!!

oguz_5528

FaTiH_HaN

5trawberry

Sağlık 1
Para 0
Ev 0
Araba 0
.
.

100000 derlerdi hocalarımız küçükken, at 1'i sağlığı ''0''

Akıl 1
Hız 0
Fizik 0

At 1'i aklı; 0.
Akıl yok Ekigho sende akıl! Azcık akıl olsa, 5-6 puan fazlamız vardı.

elexir

Dün ilk defa canlı olarak izledim bu adamı ekingo nun futbolla alakası yok ne çalım atabiliyor ne bir şut atabiliyor ne ikili mücadeleye girebiliyor resmen takımı eksik oynattı bilmiyorum belki iyi bir oyun kurucu olsa önüne atılan toplarla iş yapabilir ama bu halde bu adamdan bize zerre kadar fayda gelmez.

5trawberry

Attığın 2 golü bir kez daha izledim. Birincide top ayaklarına çarpışmış, şansa önünde kalmış gol.
İkincisi de sıradan bir vuruşla gol olmuş.

E onları da at dimi? Şimdi kıçın kalkmasın sakın.
Ne zaman adam olursun, o fiziği aklında yoğurdun zaman.

Bir hiçsin hala benim gözümde.

Lusage

2 gol atman hiç bir şeyi değiştirmez. Hala ODUNSUN!

silopilimuhsin

odun demeyelim biraz motive olsun

twitter

2 golüde güzeldi
2. golü ayrı bir güzellikteydi