10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

kuzeycity

Senden ısrarla ümitliydim ama geçen hafta taça attığın o topla illallah ettirdin

ngonge

Kafasına esince oynuyor, oyuna biraz hareketlilik getirdi ama o da son vuruş özürlüsü.

masbene

bence sahada topu ayagına aldığında ne yapacağını şaşırıyor ya da ne yapacağını bilmiyor

fanatik samsunsporlu

karabük e niye gitmedin ki

Ollivanders

kýzýlyýldýz55

her maç umut beslediğim korkak ne yapaçağını bilmeyen agbetunun yandan yemişi olan futbolcu müsvettesi.

Ahmeti

Şu lanet olası huyundan bir türlü vaz geçmedi topu ayağına aldığında hemen kendini yere atıyor hakemi kandırma peşinde, böyle futbolcunun bizde yeri yok biran önce gönderilip yerine kaliteli bir forvet almalıyız.

saim55

Camdan adam, düşsem de sakatlansam diye gözlüyor.

özkan

Alıntı yapılan: Serpico - 22 Aralık 2011, 14:53:46
Ördek!
Hehh ulan bende diyorum bu adamın koşuşu neye benziyor diye !

hacettepeli

karşılaştırma yaparsak gönderdiğimiz agbetu daha iyiydi.

mehmet yılmaz

Geldiğin zaman sandık, taliplin Celta Vigo
Beklentimiz fazlaydı, beste yaptı amigo
Koşarken düşüyorsun, şutların taca çıkar
Aklını başına al, oyna biraz Ekhigo... :)

LisandroLopez

Sivas maçında sonradan oyuna girip takıma hareketlilik getirmişti.. İyi işler yapacağını düşünüyorum yarın

SametYılmaz55

patlama yapacağın maç olur inşallah.her vurduğun gol olsun sende rahatla bizde rahatlayalım artık

oguz_5528

İlk maçta attı,inşallah düzelmiştir bugun ona güvenmek zorundayız

FaTiH_HaN

Bu adamda bir ritim bozukluğu var, topu ayağına aldığında koşuyormu, yürüyormu, deparamı çıkacak anlaşılmıyor. Kendini bilmiyor, korkak oynuyor, kendini yere atıyor. Halbuki fiziki yapısı, sürati fena bir futbolcu değil, bir türlü istenileni veremedi, gençler maçında attığı golden sonra bu adam çok can yakacak dedik, basında da bu şekilde yorumlar yapıldı ama hala beklemedeyiz, Bance'nin yokluğunu iyi değerlendirmesi lazım, aksi takdirde yeni gelecek transferlerden sonra forma yüzü göremez.